مدیر گازرسانی شركت ملی گاز خبرداد

فعالیت مجدد پالایشگاه ایلام

فعالیت مجدد پالایشگاه ایلام به گزارش خبرگزاری نفت و گاز مدیر گازرسانی شركت ملی گاز ایران با اشاره به اینكه فعالیت پالایشگاه ایلام از نیم ساعت دیگر ازسرگرفته خواهد شد، اظهار داشت: گاز همه مناطق زلزله زده به جز سر پل ذهاب وصل شده است و به عبارت دیگر در مناطقی كه گاز قطع است، كسی در شهر ساكن نمی باشد.سعید مومنی در گفت وگو با ایسنا از وصل شدن گاز همه مناطق زلزله دیده به جز سر پل ذهاب اطلاع داد و اظهار داشت: از آنجایی كه میزان تخریب در سر پل ذهاب بالا است و علمك ها در این منطقه صدمه دیده اند، فعلا گاز این منطقه وصل نشده است اما گاز مناطق دیگر از جمله قصر شیرین، ایلام و... وصل شده است.

وی ادامه داد: البته در مناطقی كه گاز وصل نشده، كسی ساكن نیست. در بعضی مناطق هم گاز به صورت عمدی و برای جلوگیری از آتش سوزی احتمالی قطع شده بود كه به غیر از سر پل ذهاب این اقدام در مناطق دیگر ادامه نداشته و گاز مناطق مختلف وصل شده است.

مدیر گازرسانی شركت ملی گاز ایران به این سوال كه گاز سر پل ذهاب چه زمانی وصل می شود؟ پاسخ داد: همكاران ما در حال آواربرداری در این منطقه هستند و هنگامی كه علمك ها تعمیر شود و كارهای تعمیراتی انجام شود، گاز وصل خواهد شد.

مومنی در انتها در مورد فعالیت پالایشگاه ایلام هم توضیح داد: فعالیت پالایشگاه ایلام كه متوقف شده بود، دوباره آغاز خواهد شد و این پالایشگاه تا نیم ساعت دیگر در مدار قرار می گیرد. 

1396/08/22
20:40:13
5.0 / 5
4594
تگهای خبر: پالایشگاه , گاز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز