اطفای حریق موتورخانه دیزل قطار باربری نكا - قائمشهر

اطفای حریق موتورخانه دیزل قطار باربری نكا - قائمشهر به گزارش خبرگزاری نفت و گاز مدیركل راه آهن شمال از آتش گرفتن موتورخانه دیزل یك قطار باربری اطلاع داد و اظهار داشت: این آتش سوزی با كپسول های آتش نشانی به صورت كامل اطفا شد.


یوسف گران پاشا در گفت وگو با ایسنا از آتش گرفتن موتورخانه دیزل قطار باربری اطلاع داد واظهار كرد: این قطار باربری از سمت نكا به قائمشهر در حال حركت بود كه موتور دیزل آن در حین حركت در محدوده ذغالچال گرفتار حریق شد.
وی ادامه داد: بعد از خاموش كردن موتور دیزل توسط كپسول های آتش نشانی قطار به حركت خود ادامه داد اما باردیگر گرفتار حریق شد كه با كپسول های آتش نشانی اطفاء حریق بعد از ساعاتی به صورت كامل انجام شد.
مدیركل راه آهن شمال تصریح كرد: این قطار هم اكنون و با 30 واگن باری مشكلی نداشته و به مسیر خود ادامه داده است.
گران پاشا با اشاره به اینكه حریق در موتور دیزل امری طبیعی است، اظهار داشت: دیزل موتور چون ژنراتور هم است و برق هم تولید می كند در بعضی مواقع اتصالات آن باعث آتش سوزی های كوچكی در موتور می گردد كه خیلی غیره منتظره نیست.
وی در مورد انتشار خبر آتش سوزی واگن های قطار باری در فضای مجازی یادآورشد: سایت ها و رسانه های مجازی خبرهای با منبع موثق را منتشر كنند و از شایعه پراكنی بپرهیزند.1397/10/02
20:11:58
5.0 / 5
5136
تگهای خبر: برق , تولید , حریق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز