آغازین تندباد زمستانی 2 میلیارد ریال به برق مازندران خسارت زد

آغازین تندباد زمستانی 2 میلیارد ریال به برق مازندران خسارت زد خبرگزاری نفت و گاز: مدیرعامل شركت توزیع برق مازندران اظهار داشت كه باد شدید و بارش هایی كه از عصر روز گذشته جمعه وارد استان شد، بیشتر از 2 میلیارد ریال به شبكه توزیع برق مركز و شرق استان خسارت وارد كرد.


قاسم شهابی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: تندباد و بارش های شدید 24 ساعت گذشته منجر به خسارت در شبكه توزیع و قطعی برق در بعضی شهرستان ها و مناطق مركزی مازندران شد.
وی بیشتر خسارت را مربوط به شهرستان های ساری، آمل و همین طور مناطق ساحلی دانست و اظهار داشت كه هم اكنون برق تمامی خطوط وصل شده و جریان دارد.
مدیرعامل شركت توزیع برق مازندران اضافه كرد: تندباد دیشب 95 فیدر توزیع برق را از مدار خارج كرد و سبب پارگی سیم های توزیع، معیوب شدن دستگاههای قطع كننده برق و شكستگی تیرها و سوختگی فیوز شده است.
وی اظهار داشت كه الان تنها برق یك روستا در فریدونكنار قطع است كه علت آن هم سقوط درختی تنومند بر خط توزیع و شكستگی چند تیرك برق است.
تندبادی كه شب گذشته مازندران را در نوردید در بعضی از مناطق دارای سرعتی حدود 90 كیلومتر در ساعت بود.
بر اساس پیش بینی هواشناسی مازندران، سامانه بارشی كه با وزش شدید باد همراه می باشد، اولین موج سرمایی زمستان است و از روز یكشنبه از استان مازندران خارج میگردد.
مازندران دارای دو شركت توزیع برق به مركزیت ساری و نوشهر است كه به بیشتر از 2 میلیون مشترك خدمات می دهند.
شركت توزیع برق مستقر در ساری كه با نام شركت توزیع برق مازندران شناخته میگردد 15 شهرستان از آمل تا گلوگاه را پوشش می دهد.
7335/1654


1397/10/08
13:53:18
5.0 / 5
4435
تگهای خبر: برق , خدمات , سوخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز