دستگاه تفكیك آب و لجن در استان مركزی ساخته شد

دستگاه تفكیك آب و لجن در استان مركزی ساخته شد خبرگزاری نفت و گاز: مدیرعامل شركت ملی پخش فرآورده های نفتی استان مركزی اظهار داشت: دستگاه تفكیك آب و لجن از فرآورده های نفتی در این شركت ساخته و نصب گردید.


«عبدالله گیتی منش» روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، اضافه كرد: این طرح پژوهشی از طرف یكی از نیروهای شركت ملی پخش فرآورده های نفتی استان مركزی مطرح و با همكاری دانشكده فنی و مهندسی دانشگاه كاشان ساخته شد.
وی افزود: دستگاه تفكیك آب و لجن برای لایروبی مخازن مورد استفاده قرار می گیرد كه در گذشته این عملیات سپس لایروبی دستی در حوزچه هایی مخصوص و به صورت غیر علمی انجام می شد.
مدیرعامل شركت پخش فرآورده های نفتی استان مركزی گفت: با ساخت دستگاه تفكیك آب و لجن عملیات لایروبی به صورت علمی با كمترین زمان و هزینه انجام میگردد و از آلودگی های زیست محیطی باز جلوگیری می كند.
گیتی منش افزود: دستگاه تفكیك آب و لجن در شركت ملی پخش فرآورده های نفتی استان مركزی برمبنای استانداردهای جهانی ساخته شده و كوچكترین تفاوتی با نمونه خارجی این محصول ندارد.
وی افزود: بومی سازی دستگاه تفكیك آب و لجن فرآورده های نفتی میزان قابل توجهی صرفه جویی ارزی برای كشور به دنبال دارد.
مدیرعامل شركت ملی پخش فرآورده های نفتی استان مركزی گفت: دستگاه تفكیك آب و لجن فرآورده های نفتی ساخته شده در این شركت سپس چندین مرحله تست و آزمایش در كنار مخزن شماره 604 انبار نفت سردار شهید «رحیم آنجفی» نصب گردید.
گیتی منش بیان كرد: كار تحقیقاتی و ساخت نمونه نهایی دستگاه تفكیك آب و لجن حدود 5 سال به طول انجامید.
گیتی منش بیان كرد: چهار میلیون لیتر انواع سوخت روزانه از طرف شركت ملی پخش فرآورده های نفتی استان مركزی در نقاط مختلف این استان توزیع میگردد.
90 جایگاه سوخت در نقاط مختلف استان مركزی فعالیت می نمایند.
3017/3075


1397/10/13
13:52:40
5.0 / 5
4975
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز