ظریف برای توضیح درباره اقدامات اخیر ایران در برجام به كمیسیون امنیت ملی می رود

ظریف برای توضیح درباره اقدامات اخیر ایران در برجام به كمیسیون امنیت ملی می رود به گزارش خبرگزاری نفت و گاز نایب رئیس كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از حضور محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در جلسه روز یكشنبه هفته آینده این كمیسیون اطلاع داد.


كمال دهقانی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: قرار بود هفته گذشته آقای ظریف برای پاسخ به سوالات نمایندگان در كمیسیون امنیت ملی حاضر شوند كه به دلایلی این اتفاق رخ نداد، این جلسه یكشنبه هفته آینده برگزار می گردد و در آن جلسه وزیر خارجه علاوه بر پاسخگویی سوالات نمایندگان درباره اقدامات اخیر ایران در برجام توضیح خواهد داد.
وی افزود: همینطور در این نشست مبحث سفر آقای ظریف به روسیه و مذاكرات انجام شده با همتای روسی اش هم مورد بررسی قرار می گیرد.
روز گذشته شورایعالی امنیت ملی در اطلاعیه ای خطاب به كشورهای عضو برجام اعلام نمود كه ایران خویش را متعهد به رعایت محدودیت های مربوط به نگهداری ذخائر اورانیوم غنی شده و ذخائر آب سنگین نمی داند و برخی اقدامات خود در توافق برجام را متوقف می كند. ۶۰ روز مهلت به كشورهای باقی مانده در برجام برای اجرای تعهدات خود بخصوص در حوزه های بانكی و نفتی داده شده است.
منبع:

1398/02/19
11:54:20
5.0 / 5
4347
تگهای خبر: نفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز