پاسخ وزیر نفت به اظهارنظر ضرغامی:

حدود یك سال است كه آرایش جنگی گرفته ایم

حدود یك سال است كه آرایش جنگی گرفته ایم خبرگزاری نفت و گاز: وزیر نفت به اظهارنظری ازسوی عزت الله ضرغامی در خصوص این كه «چرا وزارت نفت آرایش جنگی نمی گیرد»، پاسخ داد.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از شانا متن پاسخ بیژن زنگنه به اظهارنظر عزت الله ضرغامی به شرح زیر است:
«همكار قدیمی آقای مهندس ضرغامی، روز گذشته در پیامی نوشته بودند كه باخبر هستند كه مشكل نگرانی وزیر نفت از عواقب قضائی دور زدن تحریم ها برای فروش نفت حل شده و وزیر حالا اختیارات بالایی دارد. پس چرا وزارت نفت آرایش جنگی نمی گیرد؟
در واكنش به توئیت ایشان، تابحال عده زیادی واكنش نشان داده اند و من هم اگر بخواهم با ادبیات آقای ضرغامی سخن بگویم، باید به صراحت اعلام كنم كه وزارت نفت حدود یك سال است كه نه تنها آرایش جنگی گرفته، بلكه درگیر جنگی خشن با یك تجاوزگر بی رحم و بی منطق شده است. جنگی كه در هنگامه آن البته با كمین های گوناگون روبه رو شده و نه تنها از تك تیراندازها، بلكه از آتش توپخانه های مستقر در درون كشور باز رنج و صدمه ای بسیار دیده است و می بیند.
متأسفانه نوع این جنگ به شكلی است كه وزارت نفت نه می تواند از دستاوردهای خود به علن سخن بگوید و نه می تواند، روش ها و حتی كلیات عملیات خودرا حتی برای خواص تشریح كند. در این مدت، دشمن، از طریق های مختلف بسیار كوشیده است كه ما را به حرف زدن و افشای رازها وادارد؛ اما ما فشارها و زخم زبان ها را، همچون هزاران سرباز گمنام دیگر این سرزمین مبارك، به جان خریده ایم و خاموش و مظلوم به تلاش و مقاومت مجاهدانه خود برای سرافرازی ایران و جمهوری اسلامی ادامه داده و خواهیم داد.
تا زمانی كه این امانت مردم در دستان حقیر باشد، به یاری خداوند بزرگ حتی به بهای جان و مهم تر از آن به بهای آبرویم، با حمایت مقام معظم رهبری و در ادامه ریاست محترم جمهوری و دیگر بزرگان، از این امانت، حفاظت كرده و خواهم كرد و اجازه هم نخواهم داد كه ذره ای به اموال مردم تجاوز شود. گرچه عده ای كه نمی دانم در وصف آنان چه بگویم، این شرایط خطیر را فرصتی برای غارت مردم می دانند و البته در مقابل باید اعتراف كنم، عده ای دیگر باز با درك شرایط و احساس مسئولیت از هیچ كوششی برای یاری به مردم كوتاهی نمی كنند.
به هر حال، این جنگی است كه هنوز به زمان اعلام پیروزی در آن نرسیده ایم و تازه دور جدید آن آغاز و جبهه ای نو در آن گشوده شده و بسیار لازم است كه همه، به فرماندهان و دیگر رزمندگان مستقر در خط مقدم این جبهه، یاری برسانند.
ما با تلاش بی وقفه، با اتكال به خداوند توانا، راه های جدید را باز می نماییم و البته در این نبرد سنگین به حمایت همه نیاز داریم؛ فقط این نكته را فراموش نكنیم كه امروز حتی زمان سنگ پراكنی در درون خانه هم نیست چه رسد به شلیك آتشبارهای توپخانه در داخل خانه.»
منبع:

1398/02/20
13:17:17
5.0 / 5
4346
تگهای خبر: تحریم , خرید , عملیات , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز