وزیر نفت ابلاغ كرد

معافیت هزینه گاز مصرفی مشتركان مناطق سیل زده

معافیت هزینه گاز مصرفی مشتركان مناطق سیل زده به گزارش خبرگزاری نفت و گاز وزیر نفت، مصوبه هیئت وزیران در خصوص «معافیت هزینه گاز مصرفی مشتركان خانگی و تجاری مناطق سیل زده استان های گلستان، مازندران، لرستان و خوزستان مطابق با تاریخ های یاد شده با تشخیص شركت های گاز استانی ذی‎ربط» را به شركت ملی گاز ایران جهت اقدام، ابلاغ نمود.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، هیئت وزیران در نشست روز چهارشنبه (۱۳ خردادماه) معافیت مشتركان خانگی و تجاری مناطق سیل زده استان های گلستان، مازندران، لرستان و خوزستان از پرداخت هزینه گاز را بر مبنای پیشنهاد وزارت نفت تصویب كرد.
بر طبق این مصوبه، مشتركان خانگی و تجاری مناطق سیل زده استان های گلستان و مازندران از تاریخ ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۷ تا ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ و هم مشتركان خانگی و تجاری مناطق سیل زده استان های لرستان و خوزستان از پنجم فروردین ماه تا ۱۵ اردیبهشت ۹۸ با تشخیص شركت های گاز استانی ذی ربط از پرداخت هزینه گاز مصرفی معاف هستند.
بنا بر اعلام وزارت نیرو، رونوشت دستور وزیر نفت افزون بر حسن منتظرتربتی، مدیرعامل شركت ملی گاز ایران به هوشنگ فلاحتیان، معاون برنامه ریزی وزیر نفت، شجاع الدین بازرگانی، معاون امور حقوقی و مجلس وزیر نفت هم ارسال شده است.1398/03/20
11:42:54
5.0 / 5
4876
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز