عیادت صالحی از زهرا عبدالمحمدی

عیادت صالحی از زهرا عبدالمحمدی به گزارش خبرگزاری نفت و گاز معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با همراهی بهروز كمالوندی، معاون امور بین الملل، حقوقی و مجلس و سخنگو و مهندس شجاعی، معاون توسعه مدیریت و منابع این سازمان عصر روز شنبه ۱۹ مردادماه جاری با حضور در منزل زهرا عبدالمحمدی، خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، از وی عیادت كرد.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، علی اكبر صالحی، ضمن پی جویی روند بیماری و اقدامات درمانی انجام شده این خبرنگار، اظهار داشت: زیباترین كار تسلیم به اراده الهی است.
وی با بیان خاطراتی از دوران مختلف مسئولیت های دولتی ابراز امیدواری كرد این خبرنگار با قدرت و قوت، با ایمان كامل و با توسل به اولیاء خداوند مستدام باشد و خدا همه امور را آنچنان كه مصلحت است، پیش ببرد.
صالحی اضافه كرد: انسان جز درك خالق و عمل به آنچه او گفته و كسب رضایتش چه دارد. كسی كه از خداوند اطاعت كند و آرامش وجدان داشته باشد، دیگر باك و ترسی ندارد.
رئیس سازمان انرژی اتمی اظهار داشت: متاسفانه زندگی به درستی برای ما از بعد مادی و معنوی تبیین و تفهیم نشده است. ما در بعد مادی زندگی را به زیبایی تبیین می نماییم اما بعد معنوی خیلی مفصل است. ما باید جوانان را در فرآیندی قرار دهیم كه فلسفه زندگی را خوب درك كنند. غرب در تلاش است جوانان را به سمت پوچ گرایی ببرد. در صورتی كه فلسفه زندگی خیلی زیباست. زندگی یك امر دائم و پیوسته است.
وی با اشاره به بیان جمله ای از حضرت یوسف (ع) كه می فرماید "من انسانم و خطاكارم و خودم را تبرئه نمی كنم"، پرداخت و افزود: نفس، انسان را به سمت پلیدی و پلشتی می برد مگر آنجا كه خداوند دستمان را بگیرد.
1398/05/24
09:02:33
5.0 / 5
4360
تگهای خبر: انرژی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز