زنجان خاموش نشد

زنجان خاموش نشد به گزارش خبرگزاری نفت و گاز مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق استان زنجان اظهار داشت: در دوره پیك بار مصرف، خاموشی برای مشتركان اتفاق نیفتاد.


علیرضا علیزاده در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: پیك بار مصرف برق امسال در اوایل نیمه دوم مردادماه فروكش كرده و هم اكنون دوره پیك بار مصرف به انتها رسیده كه مشتركان بخش های مختلف در رسیدن به این مهم همكاری بسیاری خوبی را در استان زنجان داشتند.
این مسئول با اشاره به اینكه امسال محدودیت و مدیریت بار در استان اتفاق نیفتاده است، افزود: با همكاری صنایع استان امسال مشتركان در هیچ بخشی خاموشی را تجربه نكردند و صنایع استان توانست استفاده خوبی را در بهره گیری از بسته های تشویقی و حمایتی كه وزارت نیرو در امتداد مصرف بهینه و با برنامه ریزی برق در نظر گرفته بود، داشته باشد.
وی با اشاره به حذف قبوض كاغذی برق، اضافه كرد: حذف قبوض كاغذی برق برمبنای برنامه ریزی وزارت نیرو از شروع مهرماه شروع شد و مشتركان باید بوسیله پیامك و یا اپلیكیشن قبض سبز، بهای انرژی خودرا پرداخت كنند. شركت توزیع نیروی برق استان زنجان از شروع مهرماه تابحال بیشتر از 300 هزار قبض الكترونیكی صادر كرده است.
علیزاده با اشاره به مزایای حذف قبوض كاغذی، اشاره كرد: جایگزینی قبض الكترونیك بجای قبض كاغذی برای سرعت بخشیدن به خدمت رسانی به مشتركان لازم است و با حذف قبض های كاغذی از هدررفتن كاغذ و از بین رفتن درختان و منابع آب كشور پیشگیری می شود و از طرف دیگر از هزینه های صدور و تحویل قبض كاسته و سرعت اطلاع رسانی بیشتر می شود. همین طور رفع مشكلات ناشی از مفقودی قبض ها و سایر مشكلاتی كه برای مشتركین پیش می آمد، از دستاوردهای حذف قبض های كاغذی است.
مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق استان زنجان تصریح كرد: مشتركان برق استان زنجان می توانند برای دریافت قبض برق به صورت پیامكی شماره هفت رقمی رمز كامپیوتر موجود در قبض برق خودرا با تلفن همراه خود به شماره ۵۰۰۰۴۹۲۷ ارسال و مبلغ كاركرد ماهیانه برق خودرا دریافت نمایند.
وی اظهار نمود: مشتركان برق می توانند شماره تلفن همراه خود برای دریافت قبض الكترونیكی را به ماموران قرائت كنتور یا دفاتر پیشخوان دولت نیز ارائه نمایند. همین طور سایت شركت توزیع نیروی برق و نرم افزار سامانه سبز این شركت از طریق های دیگر ثبت شماره تلفن همراه برای دریافت قبض الكترونیكی است.
این مسئول اشاره كرد: با عنایت به هم زمانی حذف قبوض كاغذی و سال تحصیلی، از محل اجرای صدور قبوض الكترونیكی برق تابحال 2000 بسته لوازم التحریر در مناطق محروم استان توزیع شده است و بعد از این نیز صرفه های به وجود آمده برای ایجاد و توسعه زیرساخت های شركت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
منبع:

1398/07/16
20:44:53
5.0 / 5
4606
تگهای خبر: انرژی , برق , وزارت نیرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز