مراقب كلاهبرداران آبی باشید

مراقب كلاهبرداران آبی باشید به گزارش خبرگزاری نفت و گاز شركت آب و فاضلاب استان تهران به تمامی مشتركان این شركت نسبت به دریافت وجه نقد از جانب برخی سوء استفاده كنندگان با نام این شركت اخطار داد.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، حسین تیزچنگ - مدیر روابط عمومی آبفای استان تهران - در این زمینه اظهار داشت: این شركت بابت هرگونه خدماتی كه توسط نیروهای امدادی این شركت كه در معابر و یا درِ منازل انجام می شود، همچون تعمیرات شبكه و كنتور، قطع و وصل انشعاب آب، رسیدگی به حوادث و.... هیچ گونه وجه نقدی دریافت نمی كند.
او اشاره كرد: تمامی پرداخت ها به این شركت باید بوسیله درگاه های بانكی و شماره حساب های بانكی به نام این شركت پرداخت گردد و شماره حساب بانكی شخصی، اعتبار قانونی ندارد و ارتباطی به این شركت ندارد.
مدیر روابط عمومی آبفای استان تهران اشاره كرد: درباب اجرای شبكه و نصب انشعاب فاضلاب یادآوری این نكته لازم است كه این شركت هیچ گونه دخالتی (مجوز قانونی) در نصب انشعاب فاضلاب در منازل مشتركان ندارد و مجاز به ورود داخل مِلك مشتركان نیست.
تیزچنگ اضافه كرد: مشتركان می توانند برای جلوگیری از سوءاستفاده های احتمالی به نام ماموران قرائت كنتور و توزیع قبض این شركت، با ارسال كد درج شده روی كارت شناسایی هولوگرام دار ماموران به سامانه ۱۰۰۰۱۵۲۲ ضمن احراز هویت آنان، اطلاعاتی مانند نام، وظیفه ای كه به عهده دارند و شركتی كه در آن مشغول خدمت هستند را دریافت نمایند.
او درانتها از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه سوءاستفاده و یا درخواست وجه نقد به نام شركت آب و فاضلاب استان تهران، مراتب را به سامانه ۱۲۲ اطلاع دهند.1398/09/12
22:12:32
5.0 / 5
4387
تگهای خبر: تعمیر , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز