خروج كاركنان غول نفتی آمریكایی از شمال عراق

خروج كاركنان غول نفتی آمریكایی از شمال عراق به گزارش خبرگزاری نفت و گاز شركت آمریكایی شورون در یك اقدام احتیاطی، كاركنان خارجی خود در شمال عراق را از این كشور خارج كرد و به شركتهای نفتی دیگر پیوست كه در نتیجه تنشهای ژئوپلیتیكی روزهای اخیر به خارج كردن كاركنانشان از خاك عراق اقدام نموده اند.به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، مقامات آمریكایی روز جمعه ساعاتی بعد از اقدام تروریستی آمریكا در به شهادت رساندن سردار سرلشكر قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس از فرماندهان حشد شعبی در بغداد، از شهروندان آمریكایی خواسته بودند خاك عراق را ترك كنند.

شركت شورون اعلام نمود شمار كوچكی از كارمندان و پیمانكاران خارجی این شركت بعنوان یك اقدام احتیاطی از منطقه كردستان عراق خارج شده اند. سایر شركتهای نفتی و خدمات انرژی بین المللی شامل آمریكایی ها از روز جمعه ده ها نفر از كاركنانشان را از عراق خارج كرده اند.

بر اساس گزارش رویترز، شركت شورون فعالیت كوچكی در عراق دارد كه انتظار می رود تا اواسط سال تولید ۲۰ هزار بشكه در روز نفت را آغاز كند. سخنگوی شورون اعلام نموده كه فعالیتهای این شركت با استفاده از كاركنان بومی و كارمندان خارجی كه از راه دور كار می كنند، ادامه پیدا خواهد نمود.
1398/10/17
16:39:31
5.0 / 5
4181
تگهای خبر: انرژی , تولید , خدمات , نفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز