‫ارتقاء منزلت بانوان و تحكیم بنیان خانواده‬

‫ارتقاء منزلت بانوان و تحكیم بنیان خانواده‬ در۴۰ سالگی انقلاب بلوغ سیاسی كافی است و خورشید تابناك انقلاب باید شامل حال همه گرایش های متفاوت در كشور مورد توجه قرار گرفته و نور افشانی نماید.


مهندس سیاوش امیدی نیا ارتقاء سلامت نظام اداری و صیانت از حقوق شهروندی‬ ‫‬و ‫ارتقاء منزلت بانوان و تحکیم بنیان خانواده‬ را مستلزم گامهای عملگرایانه بردارم نه شعار گرایانه دانست.
در ادامه گفتگوی مهندس سیاوش امیدی نیا را درخصوص بلوغ سیاسی و انتخاب مردم برای جهت دهی به ارتقای حقوق شهروندی می خوانید.
در۴۰ سالگی انقلاب بلوغ سیاسی کافی است و خورشید تابناک انقلاب باید شامل حال همه گرایش های متفاوت در کشور مورد توجه قرار گرفته و نور افشانی نماید.
با محوریت هندسه انقللاب و براساس تغییرات مستمر و بهبود خدمت از طریق اصلاح و قانونگذاری در کشور میتوان به خواسته های مردمی جامع عمل پوشاند و رضایت مردم باشیم. انقلاب از این مردمی در همه شرایط راضی است این مردم هستنید که ناراضی اند لطفا دریابیم مردم را....
از اینرو جهت گیری مجلس یازدهم باید در جهت خواسته های و صدا های مردمی باشد .
بس است بعد ۴۰ سال بدنبال جریان سیاسی باشیم و ببینیم چه کسی اصلاح طلب و چه کسی اصولگراست و در چه لیستی قرار دارد تا انتخاب کنیم.لطفا مهربان باشیم نسبت بهم.
مردم دنبال این هستند چه کسی عرضه دارد مشکلات را حل کند حالا با هر گرایش سیاسی.
 
انتخاب ها باید بر اساس با عرضه و بی عرضه بودن مورد توجه قرار گیرد.
 
مهم این است که چه کسی باورهای انقلاب را باور دارد و بتواند مشکلات را حل کند.
پس بیایم همه با هم باشیم و برای هم ، در جهت ؛ شفافیت و پیشگیری از فساد از طریق نظارت سیستمی و فناورانه برای
ارتقاء سلامت نظام اداری و صیانت از حقوق شهروندی‬ ‫توسعه نشاط مردمی ، مشارکتهای سیاسی‬ ‫، هماهنگی با امور اجتماعی ‬، ‫ارتقاء منزلت بانوان ،تحکیم بنیان خانواده‬ ، توسعه عمرانی ،توسعه شهری ، روستایی‬ و خلاصه گامهای عملگرایانه بردارم نه شعار گرایانه.
بنابراین:
در یازدهمین دوره انتخاباتی ‫در جهت بالندگی و پیشرفت کشور در زمینه های دستاوردهای‪۴۰‬ساله از طریق ده دوره مجلس و تاثیر گذاری سیاست گذاری و قانونگذار های اقتصادی و اجتماعی که در دفتر انقلاب ‫ثبت شده نشان می دهد باید از طریق ‬ ‫توسعه دولت الکترونیک وفناوری اطلاعات‬ و ارتباطات به ‫حفظ و ارتقاء توسعه پایدار داخی باید بر اساس اعتماد به جوانان و دستاوردهای داخلی مورد پیگیری و تاکید قرار دارد.
پس بیایم همه با هم باشیم و برای هم ، در جهت ؛
ارتقاء سلامت نظام اداری و صیانت از حقوق شهروندی‬ ‫توسعه نشاط و مشارکتهای سیاسی‬ ‫و هماهنگی با امور اجتماعی ‬و ‫ارتقاء منزلت بانوان و تحکیم بنیان خانواده‬ و همچنین براساس ‫هماهنگی و توسعه عمرانی و توسعه شهری و روستایی‬ گامهای عملگرایانه بردارم نه شعار گرایانه
 
می توانید با مهندس سیاوش امیدی نیا در سایت مجلس ایران آشنا شوید و سوابق و خدمات ایشان را مطالعه فرمایید.
1398/11/17
01:23:12
5.0 / 5
4985
تگهای خبر: رپورتاژ , خدمات , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز