كارت های شناسایی برق توزیع شد

كارت های شناسایی برق توزیع شد به گزارش خبرگزاری نفت و گاز مدیركل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشتركین توانیر اظهار داشت: برپایه ارزیابی ها، كارت شناسایی برق كه روی آن شناسه ۱۳ رقمی برق مشتركان درج شده است، در سراسر كشور توزیع شد.


هادی مدقق در گفتگو با ایسنا، با بیان این كه مواردی كه ضروری بود، شناسایی و این كارت ها چاپ و در اختیار مشتركان قرار داده شد، اظهار نمود: در بخش هایی كه اطلاعات مشتركان چندان در اختیار نبود، احتیاج به انجام این كار داشتیم كه این كار هم در استان های مختلف انجام شده است.
وی با اشاره به روش های مختلف پرداخت قبض برق افزود: یكی از برنامه ها معرفی روش های مختلفی بود كه مشتركان می توانند بعد از حذف قبوض كاغذی برق وجه قبض خویش را پرداخت كنند و روش هایی برای افرادی كه گوشی هوشمند دارند پیشبینی شده بود.
مدیركل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشتركین توانیر با تاكید بر این كه صاحبان این گوشیهای تلفن همراه می توانند از راه وب سایت، آپ های مختلف و روش های دیگر قبض خویش را پرداخت كنند، خاطرنشان كرد: افرادی كه گوشی هوشمند ندارند، می توانند از راه USSD قبض خویش را پرداخت كنند، اما افرادی كه هیچ نوع گوشی در اختیارشان نیست، باید شناسه قبض خویش را كه پیش از این در قبوض كاغذی درج می شد، داشته باشند. برای این كه این افراد هم بتوانند از راه تلفن ثابت و خودپرداخت پرداخت كنند، قرار شد كه بر حسب احتیاج به این مشتركان كارت شناسایی برق داده شود.
مدقق افزود: در واقع هدف این است كه مشتركان شناسه قبض خویش را مانند یك كارت در اختیار داشته باشند و بتوانند به راحتی قبض خویش را پرداخت كنند كه این طرح حالا به صورت سراسری در كشور اجرا شده است و بابت آن هم هیچ هزینه ای از مشتركان دریافت نمی گردد.
وی با بیان این كه در این طرح نیازی به درخواست مشترك نیست، افزود: شركت ها با عنایت به نیاز منطقه و آن مشترك تشخیص صدور این كارت را می دهند.1398/12/05
23:27:20
5.0 / 5
3824
تگهای خبر: ارزیابی , برق , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز