شهرستان عسلویه شرایط عادی ندارد

شهرستان عسلویه شرایط عادی ندارد به گزارش خبرگزاری نفت و گاز ایسنا/بوشهر فرماندار شهرستان عسلویه با اشاره به اینكه شهرستان عسلویه دیگر شرایط عادی ندارد، اظهار داشت: كلیه شركت هایی كه در بهره برداری نیستند و در مرحله پروژه هستند تعطیل شود.


عبدالنبی یوسفی روز گذشته در نشست كمیته پدافند غیر عامل شهرستان كه با رویكرد اتخاذ تصمیمات جهت جلوگیری از ویروس كرونا و آمادگی هرچه بیشتر دستگاه های اجرایی برای مقابله با این ویروس برگزار شد، نكات و مصوبات مهمی بیان كرد.
وی عنوان كرد: از امروز شهرستان عسلویه شرایط عادی ندارد و همه موظف به اجرای مصوبات می باشند.
یوسفی تصریح كرد: شهرداری ها، دهیاری ها و شركت ها با همكاری رسانه ها آموزش شهروندان در مورد موارد پیشگیری را در رسانه های فضای مجازی انعكاس دهند. شركت ها هم موازین بهداشتی فردی، امكانات و تجهیزات پیشگیری تهیه نمایند.
فرماندار شهرستان عسلویه تصریح كرد: ورود میهمانان از مبادی ورودی شهرستان تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد.
وی خاطرنشان كرد: هر گونه مراسم جشن، عروسی و... ممنوع و تخلف محسوب شده و باید برخورد گردد.
این مسئول اظهار نمود: مدیریت بیمارستان روزانه گزارش رسمی از وضعیت بیمارستان در مورد ویروس كرونا را به شهروندان عرضه نماید. همینطور مراقبت های ویژه در فرودگاه استمرار داشته باشد.
عبدالنبی یوسفی بیان نمود: كمیته امداد و بهزیستی بسته های بهداشتی برای افراد سالمند و تحت پوشش به درب منازل آنها ارسال نماید.
وی اضافه كرد: استمرار ضدعفونی اماكن عمومی و توسط شهرداری ها و دهیاری ها مورد تاكید است. كلیه آرایشگاه ها، عرضه قلیان و اصناف های غیر ضروری تعطیل شود و اغذیه های سطح شهر هم جمع آوری و به داخل مغازه ها و دكه ها انتقال داده شود.
فرماندار عسلویه با تاكید بر رعایت خود مراقبتی توسط صنوف فعال افزود: نانوایی ها موارد بهداشتی رعایت نمایند و یك نفر بعنوان دخلدار به كار گیرند.
وی خاطرنشان كرد: نیروهایی كه مشكلات تنفسی، قلبی و... دارند و همینطور نیروهای غیر ضروری به صورت دوركاری استفاده شوند. كلیه متكدیان هم با همكاری نیروی انتظامی و شهرداری ها از شهرستان بیرون بروند.
یوسفی تصریح كرد: كلیه شركت هایی كه در بهره برداری نیستند و در مرحله پروژه هستند تعطیل شود.
فرماندار عسلویه عنوان كرد: در صورت لزوم بیمارستان صحرایی راه اندازی شود.
این مسئول تصریح كرد: اداره صمت و اتاق اصناف تا اطلاع ثانوی از فعالیت صنوف غیر ضرور و فعالیتهایی كه می تواند سلامت جامعه را به خطر بیاندازد جلوگیری نماید.
به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، همینطور در این نشست موارد دیگری همچون لغو كلیه مسابقات ورزشی، تشدید برخورد با گران فروشان، تعطیلی كلیه كلاس های آموزشی مصوب شد.1398/12/19
23:25:49
5.0 / 5
3847
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز