پمپ بنزینها چه زمانی فرسوده می شوند؟

پمپ بنزینها چه زمانی فرسوده می شوند؟ به گزارش خبرگزاری نفت و گاز سخنگوی شركت ملی پخش فراورده های نفتی اظهار داشت: تجهیزات پمپ بنزین ها زیر نظارت جدی شركت ملی پخش و سازمان استاندارد است و اگر مشكلی برای این تجهیزات به وجود آید اساسا در سریع ترین زمان برطرف خواهد شد.


فاطمه كاهی در گفت و گو با ایسنا، با تاكید بر اینكه تمامی جایگاه های سوخت بطور مداوم مورد بازرسی قرار می گیرند، اظهار نمود: بخش مهندسی شركت ملی پخش فراورده های نفتی روی این مساله تاكید ویژه ای دارد و بازرسی های جدی روی جایگاه ها در همین راستا صورت می گیرد.
بگفته وی بخش مهندسی شركت ملی پخش حداقل دو تا سه بار در ماه بررسی از جایگاه ها را در دستور كار خود دارد و اگر مشكلی باشد آن مشكل برطرف خواهد شد و نگرانی در این رابطه وجود ندارد.
سخنگوی شركت ملی پخش فراورده های نفتی اضافه كرد: علاوه بر این سازمان ملی استاندارد نیز از جایگاه ها بازرسی هایی را به عمل می آورد كه این مساله نیز در بهسازی و نوسازی جایگاهها موثر است.
كاهی در پاسخ به این پرسش كه عمر مفید نازل جایگاه ها چقدر است اظهار نمود: طول عمر مشخص و دقیقی برای این مساله وجود ندارد و با توجه به این كه تجهیزات جایگاه ها ابزارهای مكانیكی هستند، امكان تعمیر برای آنها وجود دارد، اما اگر این امكان وجود نداشد اساسا تعویض خواهد شد.
منبع:

1399/01/12
15:06:30
5.0 / 5
3515
تگهای خبر: استاندارد , بنزین , پخش , تعمیر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز