در گفت وگو با خبرگزاری نفت و گاز اعلام شد

علت كاهش فشار آب در بعضی مناطق تهران

علت كاهش فشار آب در بعضی مناطق تهران به گزارش خبرگزاری نفت و گاز در بعضی از مناطق تهران آب آشامیدنی با افت فشار روبرو شده كه مدیرعامل شركت آب و فاضلاب استان تهران علت آنرا مصرف زیاد در بعضی مناطق و اعمال عملیات كنترلی اعلام نموده است.


محمدرضا بختیاری در گفتگو با ایسنا، با تاکید بر اینکه فشار آب تنها در بعضی از مناطق تهران کاهش یافته است و این مسئله مربوط به تمام سطح تهران نمی گردد، اظهار نمود: در مناطقی از تهران که مصرف آب بیش از اندازه مجاز افزایش می یابد، به منظور کنترل مصرف مجبور به افت فشار می شویم.
افزایش ۲۵ درصدی مصرف آب در تهران
وی با اشاره به اینکه میزان مصرف آب در تهران نسبت به زمان مشابه سال قبل حدود ۲۵ درصد افزایش یافته است، تصریح کرد: امکان دارد در یک منطقه میزان مصرف آب ۵۰ درصد افزایش یابد که در این شرایط راهی جز کنترل فشار آب نیست.
به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، این مورد هیچ ارتباطی با کمبود منابع آب در تهران ندارد.
وی خاطرنشان کرد: تنها علت این مسئله اعمال مدیریت و کنترل است و الان مشکلی برای تأمین آب تهران نداریم اما تقاضای ما از مشترکان این است که کماکان مدیریت مصرف را در دستور کار خود داشته باشند.
بختیاری با اشاره به ضرورت مدیریت مصرف آب، اظهار داشت: آب مایه حیات است و باید در حفظ آن کوشا باشیم و اگر تمام افراد به مسئله مدیریت مصرف توجه نمایند هیچ گاه گرفتار مشکل نخواهیم شد؛ بنابراین باتوجه به اهمیت این مسئله لازم است که همه افراد ارزش این مایه حیات را بدانند.1399/02/10
20:17:31
5.0 / 5
2990
تگهای خبر: عملیات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز