اولین محموله گازوئیل در بورس ارائه شد

اولین محموله گازوئیل در بورس ارائه شد به گزارش خبرگزاری نفت و گاز نماینده شركت ملی نفت در بورس اظهار داشت: عرضه گازوییل از سر گرفته شده و اواخر اردیبهشت نخستین محموله گازوییل را عرضه كردیم و هفته های آتی هم عرضه های بعدی را انجام خواهیم داد.


امیرحسین تبیانیان در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینکه در سال جدید طبق روال سال قبل عرضه نفت خام و سایر فراورده های نفتی در دستور کار شرکت ملی نفت ایران است، اظهار نمود: محصولاتی که سال جاری برای عرضه در نظر گرفته شده، شامل نفت خام سبک و سنگین بعلاوه میعانات گازی پارس جنوبی و فراورده های نفتی شامل گازوئیل و نفت کوره است.
وی با تاکید بر این که این محصولات طبق زمان بندی که در بورس انرژی انجام شده عرضه خواهد شد، خاطرنشان کرد: حدودا عرضه تمام این محصولات به صورت مستمر در حال انجام می باشد.
نماینده شرکت ملی نفت در بورس با اشاره به استقبال صورت گرفته از عرضه فراورده های نفتی در بورس اظهار داشت: استقبال مطلوب بوده و مانند سایر محصولاتی که در بورس عرضه می شود، فراورده های نفتی هم در حال عرضه است و معاملات آن انجام و آمار معاملات هم در سایت بورس انرژی به صورت دقیق اعلام می شود.
وی اظهار نمود: فراورده هایی که در اختیار ما قرار دارد، شامل میعانات گازی، گازوئیل و نفت کوره است که عرضه و معاملات آن در حال انجام می باشد و طبق روال برنامه ریزی که به ما اعلام شده مسیر را ادامه می دهیم.1399/03/05
22:46:38
5.0 / 5
3073
تگهای خبر: انرژی , سایت , گاز , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز