بزرگداشت روز جهانی نابودی كامل تسلیحات هسته ای

بزرگداشت روز جهانی نابودی كامل تسلیحات هسته ای به گزارش خبرگزاری نفت و گاز سازمان انرژی اتمی ایران به مناسبت 26 سپتامبر روز جهانی نابودی كامل تسلیحات هسته ای، در رشته توییتی نوشت: روز جهانی نابودی تسلیحات هسته ای، فرصتی برای اصلاح تفكر مستبد جهانی نسبت به مبحث استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای است.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، در ادامه این توییت آمده است: امروز کشورهای زیادی روی به استفاده از انرژی هسته ای آورده اند، اما جمهوری اسلامی ایران با نگاهی شفاف بیشترین همکاری ها را با آژانس بین المللی انرژی اتمی داشته است که این مورد حقانیت استفاده به حق از این انرژی را برای مردم ایران ثابت می کند.
سازمان انرژی اتمی ایران با نگرش استفاده صلح آمیز از فناوری هسته ای، برنامه های علمی خویش را در حوزه های سلامت، کشاوزی، غذا، رادیودارو، ایزوتوپ های پایدار و... به طور دقیق و با عزمی مضاعف پیش می برد و تحریم های علمی دانشمندان هسته ای ایران در اصل راهبردی برنامه هسته ای(ایران) خللی ایجاد نخواهد کرد.
همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده است: جمهوری اسلامی هیچگاه به دنبال تسلیحات هسته ای نیست، و هم هیچگاه از حق ملت خود در استفاده ی صلح آمیز از انرژی هسته ای چشم پوشی نخواهد کرد.
منبع:

1399/07/13
13:50:06
5.0 / 5
1927
تگهای خبر: انرژی , تحریم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز