واكنش تمسخرآمیز وزیر نفت به تحریمش توسط آمریكا:

به خاطر این هوشمندی به آمریكایی ها تبریك می گویم!

به خاطر این هوشمندی به آمریكایی ها تبریك می گویم! وزیر نفت اظهار داشت: تحریم من توسط آمریكایی ها هیچ تأثیری ندارد، من سرمایه ای در بیرون از ایران ندارم و این اقدام آمریكایی ها تنها من و همكارانم را در پیمودن اهدافمان مصمم تر كرد.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت در حاشیه جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس در جمع خبرنگاران در واکنش به تحریم وی توسط دولت آمریکا با لحنی طنزآلود اظهار داشت: دستگاه های اطلاعاتی آمریکا با تحریم من به موفقیت بزرگی دست پیدا کردند! معلوم است که در مدت هفت سال خیلی زحمت کشیده و بزرگ ترین سّر داخل نظام را کشف کردند و متوجه شدند که وزیر نفت با وزارت نفت ارتباط دارد!
بنا بر اعلام خانه ملت، وی اظهار داشت: دلیل تحریم اخیر، ارتباط بیژن زنگنه بعنوان وزیر نفت با وزارتخانه بوده که این مساله بسیار سّری بود که آمریکایی ها پس از هفت سال به آن پی بردند. واقعا به خاطر این هوشمندی باید به آمریکایی ها تبریک گفت.
وزیر نفت اظهار داشت: تحریم من توسط آمریکایی ها هیچ تأثیری ندارد، من سرمایه ای در بیرون از ایران ندارم و این اقدام آمریکایی ها تنها من و همکارانم را در پیمودن اهدافمان مصمم تر کرد.
آخر پیام


1399/08/07
23:49:07
5.0 / 5
2191
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز