قالیباف:

خون شهید فخری زاده قفل های بسته صنعت هسته ای را باز كرد

خون شهید فخری زاده قفل های بسته صنعت هسته ای را باز كرد رئیس مجلس شورای اسلامی با اعلان اینکه خون شهید فخری زاده قفل های بسته صنعت هسته ای را باز کرد، اظهار داشت: طرح مصوب مجلس از 4 ماه قبل در دستور کار کمیسیون قرار داشت اما خون شهید فخری زاده موجب شد کاری که بررسی آن زمان زیادی می برد سریع تر به نتیجه برسد.به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، پس از ظهر امروز ( یکشنبه ۱۶ آذر) به منظور تجلیل از شهید فخری زاده در منزل ایشان حضور یافت و با خانواده شهید دیدار نمود.

رییس مجلس در این دیدار با تکیه بر روحیه علمی و عرفانی شهید فخری زاده، اظهار داشت: روحیه علمی و جهادی دانشمندان در حوزه دفاعی و هسته ای همیشه کشور را در راه توسعه قرار داده که شهید فخری زاده همچون مصادیق چنین دانشمندانی در کشور بود.

وی با اشاره به اینکه افرادی همچون شهید فخری زاده موجب تولید قدرت و عزت در کشور شدند عنوان کرد: قطعا آثار و خدمات شهید فخری زاده بعنوان برگ زرینی در تاریخ علمی و مطالعاتی کشور ماندگار خواهد شد.

قالیباف با تکیه بر اینکه خون شهید فخری زاده قفل های بسته صنعت هسته ای را باز کرد خاطرنشان کرد: طرح مصوب مجلس از ۴ ماه قبل در دستور کار کمیسیون قرار داشت اما خون شهید فخری زاده موجب شد کاری که بررسی آن زمان زیادی می برد سریع تر به نتیجه برسد.

وی اظهار داشت: از خداوند توفیق می خواهیم که ما نیز با فرهنگ شهدایی همچون فخری زاده در راه سیدالشهدا گام برداریم و در این راه یاور رهبری و خدمتگزار مردم باشیم.

وی اضافه کرد: بطور حتم خون شهید سلیمانی و شهید فخری زاده عزت و استقلال کشور را حفظ و تقویت خواهد کردو باعت تداوم راه انقلاب می شود.

رییس مجلس شورای اسلامی شهید فخری زاده را شخصیتی با روحیه و فرهنگ جبهه و جهاد و پرورش یافته در مکتب حضرت امام توصیف کرد و اظهار داشت: عموم جامعه پس از شهادت شهید فخری زاده تا حد مختصری با عظمت شخصیت و کار ایشان آشنا شدند که همه این ها ناشی از گمنامی و تواضع شخصیتی این شهید بزرگوار بود.
1399/09/19
17:38:18
5.0 / 5
1030
تگهای خبر: تولید , خدمات , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز