دادستان عسلویه:

شبكه بهداشت سریعا علت بوی نامطبوع گاز در عسلویه را مشخص نماید

شبكه بهداشت سریعا علت بوی نامطبوع گاز در عسلویه را مشخص نماید به گزارش خبرگزاری نفت و گاز بوشهر دادستان عسلویه درباره استشمام بوی نامطبوع در منطقه اظهار داشت: درد مردم عسلویه را درک می کنم، من هم شب گذشته این بوی نامطبوع گاز را استشمام کردم.


محمد خدری، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عسلویه در ارتباط با انتشار بوی نامطبوع گاز شب گذشته در شهرهای عسلویه، نخل تقی و بیدخون اظهار نمود: محیط زیست، شبکه بهداشت شهرستان را مکلف کرده است ظرف ۴۸ ساعت علت و منشاء بوی نامطبوع گاز را مشخص کرده و سریعاً نظر خویش را اعلام کنند تا با تشکیل پرونده اقدامات قانونی صورت گیرد.
وی تصریح کرد: بی گمان شرکت هایی که منشاء این بوی بد هستند باید اقداماتی صورت دهند تا مردم دیگر شاهد تکرار این موارد نباشند نه اینکه به شکل مقطعی و موقت این مورد را حل کنند.
دادستان عسلویه اظهار داشت: در ارتباط با نیروگاه بیدخون که هر از چند گاهی صداهایی منتشر می کنند که باعث آزار و اذیت مردم می شود هم به اطلاع مردم می رسانیم که پرونده تشکیل شده و ضروریست که اداره محیط زیست و شبکه بهداشت سریعاً نظر خویش را اعلام کنند تا با تکمیل تحقیقات، رسیدگی به پرونده با سرعت بیشتری صورت گیرد.1400/02/04
20:48:57
5.0 / 5
502
تگهای خبر: گاز , نیروگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز