محجوب: پیگیر نگرانی های امنیت شغلی كارگران جایگاه های سوخت هستیم

محجوب: پیگیر نگرانی های امنیت شغلی كارگران جایگاه های سوخت هستیم خبرگزاری نفت و گاز: تهران - ایرنا - نماینده مردم تهران ورئیس فراكسیون كارگری در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نگرانی های امنیت شغلی كارگران جایگاه های سوخت كشوررا برحسب وظیفه در مجلس تا رسیدن به نتیجه نهایی پیگیری می نماییم.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایرنا، «علیرضا محجوب» كه در آیین اختتامیه اولین نمایشگاه جایگاه های سوخت وصنایع وابسته سخن می گفت، اضافه كرد: برگزاری نمایشگاه جایگاه های سوخت و صنایع وابسته وبرپایی اولین همایش فرصت های سرمایه گذاری دراین حوزه، فرصت مغتنمی برای جایگاه داران و صاحبان صنایع وابسته بود تا در یك فضای مناسب به تبادل دانش و فن آوری بپردازند.
دراین مراسم كه شهباز حسنپور، شهاب نادری و محمد باقر سعادت، نمایندگان مردم درمجلس شورای اسلامی هم حضورداشتند، محجوب اضافه كرد: بعنوان نماینده مردم در مجلس اعلام می كنم كه نمایندگان مردم درمجلس شورای اسلامی همواره حامی و همراه كارگران درحوزه های مختلف همچون حامی قشر زحمت كش درجایگاه های سوخت كشور بوده و خواهند بود.
نماینده مردم تهران با اشاره اینكه جایگاه های سوخت یك فرصت برای كار آفرینی است متذكر شد: ما درعرصه جایگاهداری سوخت با دولت چالش داشته ایم و در این راستا بعنوان حامی و همراه از جایگاهداران سوخت همیشه حمایت كرده ایم.
حدود یكصد هزار كارگردر جایگاه های سوخت كشور بطور مستقیم اشتغال دارند.
نخستین نمایشگاه بین المللی جایگاه های سوخت وصنایع وابسته از روز یكشنبه هفته جاری در قالب 40 غرفه و با هدف انتقال دانش و فن آوری، هم اندیشی و تبادل تجربه بین جایگاه داران و شركت های خدمات رسان و با حمایت تعدادی از بانكها و شركت های سرمایه گذار داخلی وخارجی در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شده بود.
دست اندركاران و برگزار كنندگان نمایشگاه معتقدند، این نمایشگاه بعنوان یك تجربه نو در حوزه انرژی، بروزرسانی فن آوری و دانش در جایگاه های عرضه سوخت فرصت مناسبی برای انتقال دانش و فناوری فراهم ساخت و نقش مهم و تاثیرگذاری در برقراری ارتباط گسترده و مستقیم بین جایگاه داران و عرضه كنندگان سوخت با شركت های تولید كننده، صاحبان صنایع وابسته و خدمات رسان این بخش داشت.
نخستین نمایشگاه جایگاه های سوخت و صنایع وابسته كه در جهت سیاست های اقتصاد مقاومتی و سند چشم انداز جایگاهداری در كشور برگزار شده بود، با استقبال مطلوب جایگاه داران و كارشناسان و صاحبان صنایع وابسته از استانهای مختلف قرار گرفت.
رییس انجمن جایگاهداران عرضه سوخت كشور هم در این مراسم، تصمیم گیری برای اجرای طرح ساماندهی و بهسازی جایگاه های سوخت كشور را همچون دستاوردهای این نمایشگاه عنوان نمود.
بیژن حاج محمد رضا اضافه كرد: برپایه این طرح هر جایگاه بصورت یك مجموعه كامل، خدمات مورد نیاز را به خودروهایی كه برای سوخت گیری وارد جایگاه ها می شوند عرضه می دهند و برپایی این نمایشگاه با شركت جمعی از شركتها و سرمایه گذاران حوزه انرژی، گام نخست برای اجرایی شدن آن خواهد بود.
مدیرعامل مركز مطالعات و برنامه ریزی جایگاه های سوخت كشور هم در ادامه مراسم اختتامیه اظهار داشت: ارتقای كیفیت خدمات در حوزه عرضه سوخت و جلب رضایت مردم، تعامل تولید و عرضه كنندگان داخلی با سایر كشورها و توسعه كسب و كار در این بخش از اهداف مهم برگزاری این نمایشگاه بود.
علی منشی با تاكید بر اهمیت برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی جایگاه های سوخت و صنایع وابسته اضافه كرد: برپایی همایش فرصتهای سرمایه گذاری در صنعت جایگاه داری از اهم برنامه های این نمایشگاه بود كه با استقبال شركت كنندگان و علاقمندان روبرو شد.
نخستین نمایشگاه بین المللی جایگاه های سوخت و صنایع وابسته از سوم تا ششم دیماه جاری در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید.

اخبار اقتصادی ایرنا در تلگرام: IRNAeco@
اقتصام**9132
خبرنگار: فرزانه سلامت بخش*انتشار:


1396/10/07
20:38:59
5.0 / 5
4853
تگهای خبر: انرژی , تولید , خدمات , سوخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز