مدیر نیروگاه خبر داد

بهبود ۳۰ مگاواتی نیروگاه افق ماهشهر در تولید برق جنوب شرق خوزستان

بهبود ۳۰ مگاواتی نیروگاه افق ماهشهر در تولید برق جنوب شرق خوزستان خبرگزاری نفت و گاز: خوزستان مدیر نیروگاه افق ماهشهر از بهبود 30 مگاواتی واحد شماره 3 این نیروگاه آگاهی داد.فضل اله خادمی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: با تلاش پرسنل نیروگاه افق ماهشهر و تعویض ۱۲۰۰ فیلتر ایرینتک واحد شماره ۳ در مدت ۱۴ ساعت و رفع محدودیت ها و مشکلات فنی، سطح تولید برق این واحد به میزان ۳۰ مگاوات افزایش یافت.

وی اضافه کرد: تولید مستمر برق مورد نیاز مردم و صنایع جنوب شرق خوزستان خصوصاً در تابستان طاقت فرسای این منطقه، با اهمیت ترین رسالت ما است و بر همین اساس، نهایت تلاش خودرا برای تولید این انرژی حیاتی به کار گرفته ایم.

خادمی اظهار داشت: رفع محدودیت ها و چالش های فنی نیروگاه جهت استفاده حداکثری از توان این نیروگاه نیز از اولویت های ما است؛ باتوجه به اشکالاتی که در واحد ۱۶۲ مگاواتی شماره ۳ وجود داشت، سطح تولید این واحد نیروگاهی کاهش یافته بود.

وی افزود: با وجود حرارت بالای هوا و تجهیزات، نسبت به رفع چالش های فنی این واحد اقدام شد تا شرایط برای تولید برق پایدار مهیا شود.

مدیر نیروگاه افق ماهشهر اظهار داشت: نیروگاه سیکل ترکیبی افق ماهشهر با ۴ واحد ۱۶۲ مگاواتی فعال است و عملیات نگهداری، تعمیرات و بهره برداری از این نیروگاه گازی ۶۴۸ مگاواتی با تلاش متخصصان مجرب نیروگاه رامین اهواز انجام می شود.

منبع:

1400/03/19
23:49:42
5.0 / 5
559
تگهای خبر: انرژی , برق , تعمیر , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز