طرح ویژه پلیس برای مقابله با استخراج رمز ارز

طرح ویژه پلیس برای مقابله با استخراج رمز ارز خبرگزاری نفت و گاز: میزان قطع برق گرچه نسبت به چند روز قبل کاهش شایان توجهی داشته، اما همچنان از گوشه و کنار خبرهایی در مورد قطع برق به گوش می رسد و احتمال تکرار قطعی ها نیز در ایام آتی وجود دارد. موضوعی که استخراج رمز ارز یکی از متهمان اصلی آنست. در این میان پلیس هم قول برخورد جدی با استخراج رمز ارزها را داده است.


سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ در گفت و گو با ایسنا، درباره برخورد پلیس با استخراج رمز ارزها اظهار داشت: ما قبل از این نیز اعلام نموده بودیم که پلیس با هرگونه استخراج غیرقانونی رمز ارز برخورد خواهدنمود و در همین راستا نیز از وزارت نیرو خواستیم تا محل های مشکوک به استخراج رمز ارز را نیز به پلیس اعلام نماید.
وی با اشاره به قطعی های اخیر برق در تهران و دیگر شهرهای کشور اظهار داشت: آنچه که در مورد تهران رخ داد این بود که با قطع برق اقدامات پلیس در دو حوزه افزایش پیدا کرد، یکی اقدامات برای جبران قطع برق که ناشی از افزایش حضور ماموران در تقاطع ها و... بود و دیگری اقدامات ما برای مقابله با استخراج بدون مجوز رمز ارزها بود.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ در عین حال از طرح ویژه پلیس برای برخورد با استخراج رمز ارز نیز خبر دادو اظهار داشت: همانطور که آقای رئیس جمهور نیز اعلام نمودند استخراج رمز ارز تا اختتام شهریور ماه ممنوع می باشد. پلیس نیز طرح ویژه ای را برای برخورد با استخراج کنندگان رمزارزها در دستورکار خود قرار داد و از زمان اجرای آن در ایام اخیر تا حالا بیش از ۷۰ نقطه در تهران که به محلی برای استخراج رمز ارزها بدل شده بود، شناسایی شد.
رحیمی با اعلان اینکه با عاملان این اقدام نیز برخورد شده است، اظهار داشت: اجرای این طرح همچنان با حساسیت و قوت ادامه خواهد داشت.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره سرانجام ماینرهای جمع آوری شده نیز اظهارکرد: ما این موارد را به شرکت برق تحویل دادیم و پرونده متخلفان نیز به دادسرا ارجاع شده اسـت، تا برحسب نظر مقام قضایی درباره آن تصمیم گیری شود.
منبع:

1400/04/22
20:31:28
5.0 / 5
580
تگهای خبر: برق , وزارت نیرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز