وزیر جنگ صهیونیستی:

باید خویش را برای ایران هسته ای آماده نماییم

باید خویش را برای ایران هسته ای آماده نماییم به گزارش خبرگزاری نفت و گاز وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در جهت سیاست ایران هراسی اظهار داشت که آنها باید خودشان را برای یک ایران هسته ای آماده کنند.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا به نوشته روزنامه تایمز آو اسرائیل، بنی گانتس وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در سخنرانی خود در دانشکده دفاع ملی رژیم صهیونیستی با طرح ادعای تلاش جمهوری اسلامی ایران برای رسیدن به سلاح هسته ای اظهار داشت: ما باید برنامه هایمان را برای احتمال دستیابی ایران به سلاح هسته ای آماده نماییم.
وی در ادامه ادعاهای خود اظهار داشت: در مقابل بزرگترین تهدید، یعنی مجهز شدن ایران به تسلیحات هسته ای، ما هیچ چاره ای نداریم جز این که به ظرفیت انسانی خود اتکا و ظرفیت ها و برنامه هایمان را هم برای آن، آماده نماییم.
گانتس همینطور از دولت خواست تا به سرویسهای امنیتی رژیم صهیونیستی اجازه حفظ آنچه را "برتری نظامی اسرائیل" توصیف کرد بدهد.
به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، این اظهارات در حالی مطرح می شود که رژیم صهیونیستی تنها دارنده زرادخانه هسته ای و به همین دلیل، بزرگترین تهدید در خاورمیانه به شمار می آید اما هیچگاه این مساله را نپذیرفته و عضو هیچ یک از معاهدات بین المللی در رابطه با تسلیحات هسته ای نیست.
این در حالی است که برنامه هسته ای ایران همواره تحت نظارت آژانس بین المللی انرژی اتمی قرار داشته و مطابق با مقررات بین المللی در این حوزه بوده است.
مقامات جمهوری اسلامی ایران همینطور بارها تاکید کرده اند که تهران هیچ وقت به دنبال دستیابی به ظرفیت تولید سلام هسته ای نبوده و نیست و برنامه هسته ای کشورمان ماهیت کاملا صلح آمیز دارد.
منبع:

1400/04/29
12:29:19
5.0 / 5
486
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز