غریب آبادی به نقل از اسلامی:

آمریکا سیاست های اشتباهش را اصلاح نماید

آمریکا سیاست های اشتباهش را اصلاح نماید به گزارش خبرگزاری نفت و گاز نماینده کشورمان در وین با بازنشر اظهارات رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در نشست سالانه مجمع عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی بر مصمم بودن ایران در ادامه دادن برنامه هسته ای صلح آمیزش تاکید نمود.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، کاظم غریب آبادی نماینده کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین در صفحه توییترش درباره نشست سالانه مجمع عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی که امروز در وین شروع شده است، نوشت: رئیس سازمان انرژی اتمی ایران امروز در نشست سالانه مجمع عمومی آژانس گفت، «زمان آن رسیده است که آمریکا سیاست های اشتباه را اصلاح کرده و در ابتدا همه تحریم ها را به روشی عملی، موثر و قابل راستی آزمایی لغو کند.

غریب آبادی به نقل از محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی اضافه کرد: ایران به دنبال مذاکرات نتیجه محور است که هدف لغو تحریم های غیر عادلانه اعمال شده ضد ملت ایران را دنبال کند.
نماینده کشورمان در وین همچین مطرح کرد: ایران مهد تمدن و کشوری دوستدار صلح است که در خلال تاریخ به دانش و فناوری جهانی کمک کرده است. ما مصمم هستیم که برنامه هسته ای و فعالیتهای هسته ای صلح آمیزمان را دنبال نماییم و «هیچ چیز نمی تواند فعالیتهای هسته ای صلح آمیز ایران را متوقف کند».
منبع:

1400/06/30
17:45:54
5.0 / 5
201
تگهای خبر: انرژی , تحریم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز