انعام زورکی در پمپ بنزین ها نپردازید

انعام زورکی در پمپ بنزین ها نپردازید به گزارش خبرگزاری نفت و گاز علیرغم این که طبق دستورالعمل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی پمپ بنزین ها در زمان شیوع کرونا موظف به انجام فرآیند سوخت گیری خودرو در صورت تقاضای راننده هستند اما دیده می شود که اپراتورهای جایگاه ها مبالغ بیشتری را برای انجام این کار از مالکان خودرو دریافت می کنند که این کار طبق گفته سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی غیر قانونی بوده و افراد می توانند این مورد را گزارش دهند.


فاطمه کاهی در گفتگو با ایسنا، با تکیه بر این که اگر فردی تمایل داشته باشد می تواند مبلغ اضافه تری را به متصدی جایگاه ها پرداخت کند، اظهار نمود: دریافت هزینه اضافه تر از مبلغ بنزین بدون اطلاع راننده قانونی نیست و اگر گزارش تخلفی صورت بگیرد، با جایگاه و اپراتور متخلف برخورد خواهد شد.
وی افزود: بر مبنای دستورالعمل های ابلاغی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، اپراتورهای جایگاه ها نباید مبلغی اضافه بر مبلغ سوخت را مطالبه کنند، مگر این که خدمات دیگری را با رضایت مشتری عرضه کنند.
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی با تکیه بر این که افراد می توانند شکایت خویش را به شماره ۰۹۶۲۷ مرکز پاسخگویی وثبت شکایات شرکت ملی پخش گزارش دهند، اظهار داشت: شکایت در سریع ترین زمان ممکن مورد بررسی و بازنگری قرار می گیرد و حتما به این موضوعات رسیدگی می شود.
به قول کاهی، اگر فردی به اپراتورها اعتماد ندارد، بهتر است فرآیند سوخت گیری توسط خود فرد صورت گیرد اما در مجموع هیچ اپراتوری اجازه برداشت مبلغ بیشتر از کارت افراد را ندارد و اگر شخصی متوجه این اقدام گردد، می تواند مبحث را گزارش دهد.




منبع:

1400/07/18
11:52:19
5.0 / 5
227
تگهای خبر: بنزین , پخش , خدمات , سوخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز