مدیر پروژه های حفاری شركت ملی حفاری ایران:

توسعه میادین اهواز، مارون و لالی طبق برنامه دنبال می شود

توسعه میادین اهواز، مارون و لالی طبق برنامه دنبال می شود به گزارش خبرگزاری نفت و گاز خوزستان مدیر پروژه های حفاری شرکت ملی حفاری ایران اظهار داشت: پروژه توسعه میدان های نفتی اهواز، مارون و لالی در چارچوب طرح ۲۸ مخزن در مناطق نفتخیز جنوب طبق برنامه دنبال می شود.



رضا مهدی پور مدیر پروژه های حفاری این شرکت در طرح توسعه ۲۸ مخزن در مناطق نفتخیز جنوب در اینباره اظهار داشت: در قالب قرارداد مشارکت میان شرکت ملی حفاری ایران و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)، پروژه توسعه میدان های نفتی اهواز، مارون و لالی در چارچوب اجرای بسته های طرح ۲۸ مخزن در مناطق نفتخیز جنوب طبق برنامه دنبال می شود.

وی اضافه کرد: در اجرای پروژه میدان نفتی مارون ۶ و لالی با شرکت پتروگوهر فراساحل کیش دستگاه حفاری ۶۸ فتح بعد از تکمیل چاه های ۱۹۸ مارون و ۲۵ لالی با هماهنگی واحد متقاضی، عملیات حفاری یک چاه توسعه ای در میدان لالی را شروع کرد و دکل ۶۵ فتح هم در مراحل آماده سازی برای شروع حفاری چاه توسعه ای دیگر در میدان مارون است.

به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، مهدی پور خاطرنشان کرد: همینطور در میدان نفتی اهواز ۵- ۳-۲ که شرکت ملی حفاری ایران با موسسه دریا ساحل همکاری دارد، دستگاه حفاری ۵۶ فتح در موقعیت چاه توسعه ای ۵۲۴ اهواز درحال انجام عملیات حفاری است.

وی اظهار نمود: در پروژه میدان نفتی مارون ۲ و ۵ هم در همکاری با شرکت نفت و گاز پترو سینا آریا، دستگاه حفاری ۸۱ فتح، تکمیل چاه ۰۴۴ مارون را به اتمام رساند و الان درحال جابه جایی به موقعیت چاه دیگری در این میدان است و دکل ۹۱ فتح در موقعیت چاه توسعه ای در مخزن مارون در چرخه عملیات قرار دارد.





منبع:

1401/01/24
13:41:11
5.0 / 5
295
تگهای خبر: حفاری , عملیات , گاز , نفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز