از ابتدای امسال تا ۵ اردیبهشت ماه؛

سایپا 36 هزار دستگاه خودرو تحویل متقاضیان داد

سایپا 36 هزار دستگاه خودرو تحویل متقاضیان داد به گزارش خبرگزاری نفت و گاز معاون برنامه ریزی جامع تولید سایپا اظهار داشت: این مجموعه از آغاز سالجاری تا پنجم اردیبهشت ماه ۳۶ هزار دستگاه خودرو تحویل مشتریان داد و این در شرایطی است که این گروه موفق شد موجودی خودرو های ناقص را به کمتر از ۳۰ هزار دستگاه برساند.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از خبرگزاری ایرنا از سایپا، «مسعود پروین» ضمن اشاره به سرعت گرفتن تولید و تحویل خودرو ها به مشتریان، عنوان کرد: گروه خودروسازی سایپا توانست موجودی خودرو های ناقص را از ۸۰ هزار دستگاه به کمتر از ۳۰ هزار دستگاه برساند و در این میان برنامه ریزی شده که در کمترین زمان ممکن، خودرو های کف پارکینگ به عدد استاندارد برسد.
وی تصریح کرد: سایپا پس از مدت ها که گرفتار تولید خودرو های ناقص بود، با برنامه ریزی مدیریت جدید، حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو را بدون هیچ نقص قطعه ای به صورت مستقیم روانه بخش فروش کرده و با «عبور مستقیم» از خط تولید به دست مشتری به یک رکورد دست یافته است.
پروین اضافه کرد: بر این اساس وعده «تولید اقتصادی» مدیرعامل گروه سایپا به میزان ۹۰ درصد تحقق یافته و برنامه ریزی شده تا تولید خودرو های ناقص و دارای کمبود قطعه حتی المقدور اتفاق نیفتد و با سرعت همه قطعات مورد نیاز خودرو ها تأمین و وارد خطوط تولید شود.
معاون برنامه ریزی جامع تولید سایپا اظهار داشت: از آغاز سالجاری تا پنجم اردیبهشت، منهای ۲۰ هزار خودرو که به صورت مستقیم به مشتریان عرضه شد، ۱۶ هزار خودرو تکمیل و به بخش فروش تحویل داده شده است.
وی بیان داشت: ۹۰ درصد محصولاتی که در گروه خودروسازی سایپا تولید می شود به صورت «عبور مستقیم» شده و این در شرایطی است که در مدیریت گذشته سهم تولید خودرو های ناقص ۸۰ درصد بود.
پروین اظهار داشت: «عبور مستقیم» خودرو ها به بخش فروش دارای چهار خصوصیت کاهش پارکینگ های استیجاری برای نگهداری خودرو های ناقص، کاهش حمل و نقل و جابه جایی خودرو ها و صدمات ناشی از آن، کاهش ماندگاری خودرو ها در پارکینگ و کاهش هزینه های مترتب است.


منبع:

1401/02/07
18:17:58
5.0 / 5
390
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز