امیر عبداللهیان:

آمریکا می بایست سیاست یک بام و دوهوا را متوقف کند

آمریکا می بایست سیاست یک بام و دوهوا را متوقف کند به گزارش خبرگزاری نفت و گاز، وزیر امور خارجه، با اشاره به اینکه ایران لنگرگاه ثبات در منطقه است، در رابطه با مذاکرات رفع تحریم ها اظهار داشت: آمریکا می بایست سیاست یک بام و دوهوا را متوقف نماید.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه ایران با اشاره به گفت وگوی تلفنی اخیر خود با "جوزف بورل" مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در رشته توییتی در این ارتباط نوشت: "در مکالمه سازنده با جوزف بورل، پیام های تبادل شده در مورد مذاکرات وین را بررسی نموده و باردیگر بر آمادگی ایران برای جمع بندی مذاکرات در اسرع وقت تاکید نمودم. آمریکا میبایست سیاست یک بام و دوهوا را متوقف کرده و اراده واقعی نشان دهد. کاملا متعهد به تامین حقوق ملت ایران هستیم.
همچنین باردیگر موضع کاملا روشن خودمان در مورد جنگ اوکراین را بیان کردم: جنگ راهکار نیست. در عین حال اتهامات بی اساس و ساختگی هستند.
‏با اشاره به مواضع EU۳ و آمریکا درباب حقوق بشر در ایران، قویا هرگونه دخالت خارجی در امور داخلی ایران را رد کردم. ایران لنگرگاه ثبات در منطقه است."
منبع:

1401/08/18
08:12:43
5.0 / 5
190
تگهای خبر: تحریم , حقوق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز