اسلامی:

تعاملات ما با آژانس برقرار است

تعاملات ما با آژانس برقرار است به گزارش خبرگزاری نفت و گاز، رئیس سازمان انژری اتمی با اشاره به اظهار تمایل و آمادگی رافائل گروسی برای سفر به ایران اظهار داشت: باید هماهنگی سفر انجام شود؛ بمحض این که اهداف و برنامه سفر نهایی و هماهنگ شود، سفر مدیرکل به ایران به انجام می رسد.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، محمد اسلامی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با اعلان اینکه آمریکا و کشورهای اروپایی مرتب مواضع شان درباره ی برجام را تغییر می دهند، اظهار داشت: دیدیم بتازگی که سخنگوی اتحادیه اروپا گفته برجام نمرده و مذاکرات ادامه دارد. بدین جهت مشهود است که فضاسازی مقابل جمهوری اسلامی چقدر زیاد است و میزان صداقت آنها در موضع گیری هایشان هم چقدر است!
رئیس سازمان انرژی اتمی اشاره کرد: موضوعی که در دستور کار ما بوده، رفع ابهامات آژانس و پاسخ به اتهاماتی بوده است که عناصر و عوامل ضد انقلاب آنرا تولید کردند. اینها بازرسی کردند و همه این مراحل طی شده و کل مذکرات ظرف ۲۰ سال حاصلش برجام شده است. آنها از برجام خارج شدند، الان می خواهند برگردند باز آن اتهامات را کنار سند برجام گذاشتند؛ در صورتیکه این ها دو موضوع نیست، یک موضوع است.
اسلامی اظهار داشت: امروز به صراحت اعلام می نماییم و بارها هم آژانس اعلام نموده است که هیچ فعالیت و سایت اعلام نشده در جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد. تعاملات ما با آژانس برقرار است. آقای گروسی هم اعلام آمادگی کردند به ایران بیایند و باید هماهنگی سفر صورت گیرد و بمحض این که اهداف و برنامه سفر نهایی و هماهنگ شود، سفر مدیرکل آژانس به ایران به انجام می رسد.
منبع:

1401/11/02
12:48:38
5.0 / 5
276
تگهای خبر: انرژی , برق , تولید , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

لینک دوستان خبرگزاری نفت و گاز
خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز