مدیرعامل شركت ملی پتروشیمی منصوب گردید

مدیرعامل شركت ملی پتروشیمی منصوب گردید خبرگزاری نفت و گاز: تهران- وزیر نفت در حكمی «بهزاد محمدی» را بعنوان معاون وزیر نفت و مدیرعامل شركت ملی صنایع پتروشیمی منصوب نمود.


به گزارش روز سه شنبه ایرنا، در حكم «بیژن زنگنه» برای انتصاب «بهزاد محمدی» آمده است: امید است در اجرای سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی، با تلاش بی وقفه برای تحقق جهش دوم در صنعت پتروشیمی با تجهیز منابع مالی موجود در كشور به روش های مختلف با استفاده از مشورت نخبگان این عرصه و بهره گیری از ظرفیت استثنایی در تنوع و مقدار خوراك واحدهای پتروشیمیایی در كشور موفق باشید.
در حكم انتصاب محمدی اضافه شده است: افزایش صادرات و هم تاكید بر تكمیل زنجیره ارزش در این صنعت با پشتیبانی از توسعه موزون صنایع میان دستی و پایین دستی پتروشیمی با استفاده از هم افزایی و انسجام بخشی به بخش نیمه دولتی و خصوصی فعال در این صنعت در تحقق اهداف ترسیم شده برای بخش پتروشیمی در برنامه ششم توسعه از دیگر اهداف اولویت داری است كه آرزوی توفیق در تحقق آنها را دارم.
محمدی در 15 سال قبل در صنعت نفت در سمت های مدیرعاملی و مدیر واحدهای راه اندازی شركت مهندسی و ساختمان صنایع نفت (اویك) و مدیر راه اندازی فازهای 9 و 10 پارس جنوبی فعالیت داشته است.
پیش از این «رضا نوروززاده» مدیرعاملی شركت ملی صنایع پتروشیمی را بر عهده داشت كه با ابلاغ قانون منع بكارگیری بازنشستگان ناچار به كناره گیری شد.
اقتصام**2022**9189**


1397/08/29
14:44:16
5.0 / 5
5099
تگهای خبر: صادرات , نفت , وزیر نفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز