توتال برای آلودگی نفت خسارت خواست

توتال برای آلودگی نفت خسارت خواست به گزارش خبرگزاری نفت و گاز شركت توتال خواهان جبران خسارتی است كه بر اثر آلودگی نفت روسیه متحمل شده و به نصف شدن تولید پالایشگاه این شركت در آلمان منجر گردیده است.به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، پاتریك پویانه، مدیرعامل شركت توتال اظهار داشت: این بحران روی ما بی تأثیر نبوده است. پالایشگاه لیونا در آلمان كه در انتهای این خط لوله قرار دارد، نصف ظرفیت خود تولید دارد.

جریان صادرات نفت از روسیه از آوریل كه سطح بالایی از كلرید اورگانیك در نفت پمپاژ شده در خط لوله دروژبا به سمت بندر اوست لوگا و سایر كشورهای اروپایی كشف شد، مختل شده است.

حدود پنج میلیون تن نفت آلوده شده و این نفت آلوده حالا در خطوط لوله در بلاروس و نقاط دیگر در لهستان، آلمان، اوكراین، اسلواكی، مجارستان و جمهوری چك مانده است.

بر اساس گزارش رویترز، مدیرعامل توتال اظهار داشت: هزینه های آلودگی و پاكسازی هنوز مشخص نشده است.

پویانه در پاسخ به پرسش های سهامداران اظهار داشت: چه كسی هزینه پاكسازی را خواهد داد: میزان قابل توجهی وجود دارد كه ۱۵ دلار به ازای هر بشكه ذكر شده است. هم اكنون همه برای یافتن كسی كه مسئول است به یكدیگر نگاه می كنند. ما هم به دنبال جبران خسارتی هستیم كه متحمل شده ایم.
1398/03/09
14:25:26
5.0 / 5
4422
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز