نشست اتحاد ضد ایران هسته ای تریبون تكرار ادعاهای ضدایرانی پمپئو شد

نشست اتحاد ضد ایران هسته ای تریبون تكرار ادعاهای ضدایرانی پمپئو شد به گزارش خبرگزاری نفت و گاز وزیر امور خارجه آمریكا در نشستی ضدایرانی ادعاهای همیشگی دولت فعلی آمریكا ضد ایران را بیان نمود.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، مایك پمپئو، وزیر امور خارجه آمریكا در نشستی با عنوان «اتحاد ضد ایران هسته ای» با افترا زنی باردیگر به ایران در حمله رخ داده به آرامكو اظهار داشت كه این حمله ضربه ای به اقتصاد جهانی بوده است و برخلاف این كه گفته می شد آمریكا امكان دارد در اعلام كردن این مورد عجله كرده باشد، چنین نبوده است و مشخص شده است كه ادعای آمریكا دراین باره صحیح بوده است.
وی برای توجیه این ادعا ضمن گفتن این كه آمریكا برخی شواهد را در اینباره نشان داده و با شركایش هم صحبت كرده بود به بیانیه تروئیكای اروپا هم در اینباره اشاره نمود.
پمپئو در ادامه با مطرح كردن ادعاهایی درباره نقش ایران در منطقه اظهار داشت كه آمریكا از زمان خروج از توافق هسته ای با اجرایی كردن استراتژی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریكا كه از آن بعنوان كارزار فشار حداكثری یاد می شود توانسته است منابع مالی را كه ادعا نمود ایران برای «مرگ و تخریب» نیاز دارد، قطع كند و در ادامه به تحریم هایی كه آمریكا تا كنون با تاكید بر ادعاهایش بر ایران اعمال كرده اشاره نمود.
وی همینطور اظهار نمود كه كشورهای دیگر در حال پی بردن به این هستند كه هرچه ایران اقدامات كنترل نشده بیشتری انجام بدهد، فشار ما بیشتر خواهد شد.1398/07/04
20:42:22
5.0 / 5
4245
تگهای خبر: تحریم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز