مجهز شدن فروشندگان روستایی نفت سفید در زنجان به كارتخوان بانكی

مجهز شدن فروشندگان روستایی نفت سفید در زنجان به كارتخوان بانكی خبرگزاری نفت و گاز: مدیر شركت پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان اظهار داشت: فروشندگان روستایی نفت سفید به دستگاه كارتخوان بانكی مجهز می شوند.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، حمدالله حبیبی در جمع خبرنگاران، با اشاره به اقدامات انجام گرفته در تجهیز فروشندگان روستایی به دستگاه كارتخوان بانكی و نیز برگزاری كارگاه آموزشی برای آنها، از جمع آوری اطلاعات و شماره كارت بانكی بالغ بر 20 هزار خانوار فاقد انشعاب گاز طبیعی در استان و ورود اطلاعات آنها به سیستم آگاهی داد.
این مسئول افزود: با عنایت به اینكه تمهیدات لازم برای واریز سهمیه های نفت سفید خانوارها در كارت های بانكی معرفی شده از جانب سرپرستان خانوارها اتخاذ شده، منبع این سرپرستان با مراجعه به فروشندگان روستایی و كشیدن كارت خود در دستگاه كارتخوان بانكی موجود در فروشندگی ها نسبت به دریافت سهمیه خود اقدام خواهند كرد.
وی اضافه كرد: استفاده از دستگاه كارتخوان بانكی در تسهیل عرضه خدمات به هم وطنان و نیز جلوگیری از سوء استفاده از كالابرگ های نفت سفید كاغذی و پیش گیری از قاچاق و عرضه خارج از شبكه فرآورده نفت سفید استفاده كنند.
حبیبی اشاره كرد: آن دسته از مشمولان دریافت سهمیه نفت سفید كه تابحال بهر دلیلی نسبت به ارائه اطلاعات خانوار و شماره كارت بانكی خود اقدام نكرده اند، درخواست می شود تا در اسرع وقت با در دست داشتن مدارك هویتی خود به نزدیك ترین مركز پستی و یا نواحی شركت ملی پخش فرآورده های نفتی در شهرستان های زنجان، ابهر و خدابنده بازگشت كنند.
منبع:

1398/07/15
11:24:26
5.0 / 5
4477
تگهای خبر: آموزش , پخش , خدمات , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز