چه كسی مسوول تأمین اقلام بهداشتی پمپ بنزینهاست؟

چه كسی مسوول تأمین اقلام بهداشتی پمپ بنزینهاست؟ به گزارش خبرگزاری نفت و گاز سخنگوی شركت ملی پخش فراورده های نفتی اظهار داشت: به تمام جایگاه ها ابلاغ كرده ایم كه نسبت به تجهیز جایگاه ها به اقلام بهداشتی اقدام نمایند اما تأمین این اقلام برعهده شركت ملی پخش نیست.


فاطمه كاهی در گفت و گو با ایسنا، با تاكید بر اینكه جایگاه های عرضه سوخت مایع باید پروتكل های بهداشتی وزارت بهداشت را اجرا كنند، اظهار نمود: جایگاهداران موظف می باشند كه جایگاه ها را ضد عفونی كنند و این مورد در حیطه وظایف خود جایگاه ها است و شركت ملی پخش روی این مورد نظارت می كند.
وی با اشاره به اینكه به تمام جایگاه ها ابلاغ گردیده كه اپراتورها باید فرآیند سوخت گیری را انجام دهند اما اگر مالك خودرو ترجیح دهد كه خودش سوخت گیری كند با حفظ و رعایت بهداشتی این مورد ممانعتی ندارد، اظهار نمود: سفارش ما این است كه افراد حتما نكات بهداشتی را رعایت نمایند و حداقل هنگام سوخت گیری دستكش یك بار مصرف به همراه داشته باشند تا از این طریق بتوان از شیوع این ویروس جلوگیری كرد.
سخنگوی شركت ملی پخش فراورده های نفتی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای تجهیز جایگاه ها به مواد ضد عفونی و دستكش های یك بار مصرف اظهار داشت: در تلاش هستیم كه اگر در جایگاهی محدودیت تأمین مواد ضدعفونی وجود دارد با آن جایگاه همكاری داشته باشیم تا این اقلام تامین گردد.
كاهی در پاسخ به این سؤال كه باتوجه به اینكه جایگاه ها یكی از مكان های پر خطر در انتقال ویروس كرونا هستند چه نهاد یا سازمانی باید نظارت جدی روی این مسئله داشته باشد، اظهار داشت: تأمین اقلام بهداشتی با خود مالكان جایگاه ها است و تا كنون برای جایگاهی كه نخواهد این تجهیزات را تأمین كند مجازاتی در نظر گرفته نشده است.
وی خاطرنشان كرد: این مورد یك پروتكل از جانب وزارت بهداشت است و همه موظف به رعایت آن هستند و من اطلاع ندارم كه به چه شكل با این افراد برخورد می شود و به نظرم مسئولان مربوطه باید پاسخگو این مورد باشند كه اگر كسی این مسئله را رعایت نكند و منجر به شیوع بیشتر بیماری شود چه برخوردی با او خواهد شد.
سخنگوی شركت ملی پخش فراورده های نفتی با تاكید بر اینكه شركت پخش برای این مسئله قانونی در نظر نگرفته است، اظهار نمود: تقاضای ما از مردم این است كه رعایت نكات بهداشتی در پمپ بنزین را در نظر داشته باشند و به این مورد توجه نمایند.
وی در مورد تصمیمات اتخاذ شده برای افزایش تعداد پرسنل جایگاه های سوخت، اظهار داشت: اپراتور باید فرآیند سوختگیری را انجام دهد و به تمام جایگاه ها این مورد را ابلاغ كرده ایم و اگر یك جایگاه شلوغ بود و فرآیند سوخت گیری معطلی به همراه داشت خواهش ما از مردم این است كه همكاری داشته باشند.
به قول وی اگر جایگاه ها بتوانند تعداد پرسنل خویش را بالا برند كار خوبی است اما برای اضافه كردن تعداد اپراتورها موضوعی به جایگاه ها ابلاغ نشده است.1398/12/22
23:46:36
5.0 / 5
3898
تگهای خبر: بنزین , پخش , سوخت , نفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز