مصرف بنزین در تهران ۵۰ درصد كاهش پیدا كرد

مصرف بنزین در تهران ۵۰ درصد كاهش پیدا كرد به گزارش خبرگزاری نفت و گاز مدیر شركت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران اظهار داشت: میزان مصرف بنزین در تهران نسبت به پیش از فروردین ۵۰ درصد كاهش یافته است.


ابراهیم توسلی در گفت و گو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت میزان مصرف بنزین در تهران، اظهار نمود: هم اكنون میزان مصرف بنزین در تهران زیر ۱۰ میلیون لیتر در روز است كه این عدد نسبت به گذشته كاهش محسوسی نشان داده است.
وی در مورد میزان مصرف سی ان جی در تهران هم اظهار نمود: میزان مصرف این فراورده نفتی در تهران حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد نسبت به پیش از فروردین كاهش یافته است كه علت این مسئله می تواند كاهش تردد خودروها در سطح شهر باشد.
مدیر شركت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران با تاكید بر اینكه مشكلی برای تأمین فراورده های نفتی در تهران وجود ندارد و تمام مخازن پر هستند، خاطرنشان كرد: شایعاتی كه در مورد تعطیلی جایگاه ها اعلام می شود حقیقت ندارد و الان هیچ مشكلی برای تأمین فراورده ها در تهران وجود ندارد.
توسلی با اشاره به اینكه وضعیت تأمین سوخت در تهران خیلی خوب است، اظهار داشت: جایگاه های عرضه سوخت در این مدت فعالیت و همكاری بسیار خوبی داشته اند و تا كنون هیچ قطعی عرضه در جایگاه ها نداشته ایم و نخواهیم داشت و برای این مهم هم تمهیدات لازم اندیشیده شده است.1399/01/14
14:17:27
5.0 / 5
3538
تگهای خبر: بنزین , پخش , تردد , سوخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز