نوروزی:

مجلس حزب الله خروج از ان پی تی را تصویب كند

مجلس حزب الله خروج از ان پی تی را تصویب كند نماینده مردم بهارستان در مجلس شورای اسلامی از نمایندگان خواست كه با تصویب خروج از ان پی تی برد - برد برجام را برای آمریكا به باخت تبدیل كنند.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، حسن نوروزی نماینده مردم بهارستان در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: جدید ترین گلابی برجام تصویب قطعنامه ضد ایرانی آژانس بین المللی انرژی اتمی است که در دو روز گذشته به پیشنهاد کشورهای غربی، فرانسه، آلمان و انگلیس ضد کشورمان به تصویب رسید. علت آن ادعای رژیم خون خواه صهیونیستی در خصوص انجام فعالیتهای هسته ای در اماکنی بود که به زعم وی ایران با بازرسی از آنها مخالف بود. ضمن تشکر از نطق امروز رئیس مجلس شورای اسلامی از این مجلس حزب الله انتظار دارم باآنکه دیر شده ولی خروج از ان پی تی را تصویب کند.
وی در مورد این مورد خاطرنشان کرد: چون که فاجعه برجام یک سند طلایی برای آمریکا بود که از طرفی مدعی خروج از برجام شد ولی از طرفی ایران را با اصرار در آن نگه می دارد. این یعنی برد – برد به نفع آمریکا، پس بیاییم با خروج از ان پی تی برد – برد آمریکا را در برجام به باخت آنها تبدیل نماییم.
نماینده مردم بهارستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستاوردهای کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس دهم اظهار نمود: در کمیسیون حقوقی و قضایی سه نفر ثبت نام کرده اند. همین کمیسیون در مجلس دهم برپایه نظر نایب رئیس ۴۰ درصد فعالیتهای مجلس شورای اسلامی و به اعتراف تنقیح قوانین ۷۰ درصد را نسبت به کمیسیون های دیگر برعهده داشته است. در واقع می توان گفت ۷۰ درصد کارهای مجلس دهم برعهده کمیسیون حقوقی و قضایی بوده است.
وی با اشاره به دستاوردهای فراکسیون ایثارگران هم بیان نمود: فراکسیون ایثارگران در مجلس دهم بیشتر از ۳۰ هزار مکاتبه داشت و با تلاشهای خود توانست در آن مقاطع که دولت از عمل به قوانین مصوب این حوزه شانه خالی می کرد، براجرا مجاب اش کند. امروز هم امید به خدا شاهد انتخابات هیات رییسه در کمیسیون اصل ۹۰ خواهیم بود.
نوروزی در تذکر به وزیر راه و شهرسازی اعلام نمود: شما چندبار اعلام کردید عوارض را از عوارضی اول لغو کردید. اتوبان تهران – ساوه با آن میزان مسافت برای ۱۰ کیلومتر دارای عوارض است ولی برای مسیر ۴۰ کیلومتری کرج عوارضی دریافت نمی کنید.
وی در تذکری به وزیر کشور بیان نمود: ۱۰ سال است که وزارت کشور اتوبوس و مینی بوس به مناطق و شهرداری های حوزه انتخابیه که جمعیت ۱.۵ میلیونی دارد اختصاص نداده است این یعنی تساهل آقای رحمانی فضلی، این مشکل حل شود. چرا نسبت به ازدیاد سرقت، نزاع، قمه کشی و کمبود امنیت فکری نمی کنید؟ علیرغم این که شهرستان های ما دارای ۲۰۰ هزار نفر دانش آموز است و استان سمنان ۹۹ هزار دانش آموز دارد، جمعیت نیروهای انتظامی در حوزه انتخابیه همچون تعداد نیروهای انتظامی در یک شهرستان کوچک از استان سمنان است. آیا درست است که در استان با ۹۹ هزار دانش آموز سه نماینده و در حوزه انتخابیه ما با ۲۰۰ هزار دانش آموز و ۱.۵ میلیون نفر جمعیت یک نماینده، با وجود نیروی انتظامی ضعیف مشکلاتی برای مردم ایجاد شود؟
نماینده مردم بهارستان در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر اقتصاد اظهار نمود: چرا پس از حوادث آبان ماه سال ۱۳۹۸ دستور نمی دهید که بانکهای سوخته و غارت شده باردیگر به کار خود بازگردند و به مردم خدمت رسانی کنند؟
منبع:

1399/04/01
15:33:31
5.0 / 5
2472
تگهای خبر: انرژی , حقوق , سوخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز