مدیرعامل شركت توزیع برق لرستان:

با همراهی مردم مصرف برق كنترل شد

با همراهی مردم مصرف برق كنترل شد خبرگزاری نفت و گاز: لرستان مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان اظهار داشت: ما به صورت مستمر باتوجه به پیامک ها و پیام های رادیویی و تلویزیونی و سامانه هایی که داریم مردم را به همراهی با خودمان تشویق می نماییم که تابحال هم همینگونه بوده و مردم با ما همراه بودند و مصرف برق را توانستیم در حد ۴۱۸ ماگوات کنترل نماییم.


فریدون خودنیا در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: باتوجه به شرایط که در تأمین سوخت نیروگاه ها در سرتاسر کشور وجود دارد و باتوجه به این که اولویت اول کشور تأمین گاز خانگی است ازاین رو نیروگاه های تولید برق در کشور با یک سری محدودیت مواجه گشتند، بعضی از نیروگاه ها در حال تعمیرات سالیانه بوده و از مدار خارج می باشند و آن هایی که با گاز کار می کنند محدودیت هایی در مصرف گاز، گازوئیل و مازوت دارند.
وی افزود: ازاین رو ما تلاش کردیم در کنار همکاران در صنعت نفت و شرکت گاز باشیم که با مصرف حداقلی سوخت های فسیلی و گاز در نیروگاه ها بتوانیم تأمین برق همه مردم در سرتاسر کشور را داشته باشیم.
خودنیا خاطرنشان کرد: ازاین رو یک سری برنامه ها را در سطح کشور و استان اجرا کردیم، ما یک برنامه تحت عنوان ذخیره عملیاتی داریم، یعنی ما با صنایع و مشترکین پرمصرف برق استان یک تفاهمنامه بستیم و خواهش کردیم که در پیک زمستانه مصرف برق خویش را کاهش دهند در ازای آن ما هم پول برق مصرفی آنها را در بعضی از ساعات مجانی و در بعضی جاها به صورت تهاتری از میزان بدهی آنها کم می نماییم که حدود ۵۰۰ مشترک پرمصرف ما در این طرح قرار گرفتند.
مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان اظهار داشت: بحث دیگر ما تعویض روشنایی معابر است که ظرفیت ۲۴ مگاواتی برای آن داریم که تقریباً ۵ درصد برق استان را شامل می شود که حدود ۲ درصد تعدیل شده و به این صور مقداری از مصرف برق استان را کاهش دادیم.
وی بیان نمود: مطلب دیگر همراهی مردم است، ما به صورت مستمر باتوجه به پیامک ها و پیام های رادیویی و تلویزیونی و سامانه هایی که داریم مردم را به همراهی با خودمان تشویق می نماییم که تابحال هم همینگونه بوده و مردم با ما همراه بودند و مصرف برق را توانستیم در حد ۴۱۸ ماگوات کنترل نماییم.
خودنیا اضافه کرد: سهمیه ای که برای ما در نظر گرفتند تا امروز ۴۲۰ مگاوات بوده، و ما با مصرف ۴۱۸ مگاوات در ناحیه سبز بودیم و هیچگونه خاموشی طی روزهای قبل به مردم ندادیم.
مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان افزود: هم اکنون از همه مردم خواهش می نماییم وسایل غیرضروری و وسایلی که در حالت استندبای هستند را از برق جدا کرده و این گونه به شرکت توزیع برق استان و با کاهش دمای داخل منازل به میزان یم درجه و داشتن پوش بیشتر در خانه، به شرکت گاز لرستان هم کمک کنند.1399/11/05
22:14:22
0.0 / 5
1009
تگهای خبر: برق , تعمیر , تولید , سوخت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز