رفع محدودیت برقی 36 كارخانه سیمان

رفع محدودیت برقی 36 كارخانه سیمان به گزارش خبرگزاری نفت و گاز مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران و سخنگوی صنعت برق اظهار داشت: با هماهنگی وزارت خانه های نیرو و صمت، کارخانجات سیمانی که از روز گذشته سیمان خویش را در بازار عرضه و سبب تعدیل و کاهش حباب قیمتی شدند، در اولویت رفع محدودیت های برقی قرار گرفتند.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، مصطفی رجبی مشهدی ضمن اشاره به اینکه در این دو روز تعطیلی، مصرف برق کاسته می شود، اضافه کرد: روند کاهش محدودیت های برقی که از هفته پیش شروع شده بود، از شب گذشته تداوم یافت.
رجبی مشهدی با ابراز امیدواری برای اینکه این روند مرتفع ساختن محدودیت های برقی صنایع، در هفته آتی هم با همکاری مردم و کاهش مصرف برق ادامه یابد، اضافه کرد: با هماهنگی وزارت خانه های نیرو و صمت (صنعت، معدن و تجارت)، کارخانجات سیمانی که از روز گذشته سیمان خویش را در بازار عرضه و سبب کاهش حباب قیمتی شدند، در اولویت رفع محدودیت های برقی قرار گرفتند.
سخنگوی صنعت برق همینطور یاداور شد: در صورت همکاری، رفع محدودیت های برقی سایر کارخانجات سیمانی که محصولات خویش را در بازار عرضه کنند، با نظر وزارت صمت، صورت خواهد گرفت.
طبق اعلام وزارت نیرو، پیش از این بعضی از دلالان و واسطه ها به بهانه قطعی برق و کمبود تولید، سبب گرانی سیمان در بازار شدند که در واکنش به این اقدام سودجویانه، رضا جمارانیان - رئیس انجمن صنفی تولید کنندگان صنعت سیمان در گفتگو با صداوسیما، با صراحت دلالان را سبب گرانی سیمان دانست و خاطرنشان کرد: قطع برق عامل گرانی سیمان نیست.
منبع:

1400/05/08
12:59:10
5.0 / 5
220
تگهای خبر: برق , تجارت , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز