گزینه اول نیمکت تیم ملی نوجوانان مشخص شد

گزینه اول نیمکت تیم ملی نوجوانان مشخص شد خبرگزاری نفت و گاز: کمیته فنی فدراسیون فوتبال حسین عبدی را بمنظور ادامه فعالیت بعنوان سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران انتخاب نمود.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از خبر آنلاین؛ ابراهیم قاسمپور سخنگوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال در مورد آخرین وضعیت انتخاب سرمربیان تیم های ملی نوجوانان و جوانان اظهار داشت: با تصمیم اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال آقای حسین عبدی که پیش از این هم هدایت تیم ملی نوجوانان را بر عهده داشت بعنوان گزینه مورد نظر جهت ادامه فعالیت در این تیم انتخاب گردید. در واقع کمیته فنی بعد از بررسی شرایط گزینه های مورد نظر بر مبنای توانمندی ها همینطور سوابق آقای عبدی به این نتیجه رسید که ایشان می تواند این مسیر را به خوبی دنبال کند و بدین منظور در مورد انتخاب آقای عبدی به جمع بندی رسیدیم.
قاسمپور افزود: با عنایت به تصمیم کمیته فنی فدراسیون فوتبال، کمیته جوانان می بایست در مورد مذاکره و توافق همینطور انعقاد قرارداد با سرمربی تیم ملی نوجوانان اقدامات لازم را انجام بدهد تا ایشان کار خودشان را به صورت رسمی آغاز کنند.
سخنگوی کمیته فنی در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی جوانان اظهار داشت: هنوز در این مورد به جمع بندی نرسیدیم. ما در ابتدا 6 گزینه برای هدایت تیم ملی جوانان داشتیم که در نهایت به سه گزینه نهایی رسیدیم. اعضای کمیته فنی بعد از بررسی برنامه های سه گزینه مورد نظر جهت هدایت تیم ملی جوانان از این نفرات دعوت خواهند کرد که توضیحات لازم را در مورد برنامه ها بدهند و در ادامه سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان هم با نظر اعضای کمیته انتخاب و معرفی خواهد شد. بیشتر بخوانید: واکنش جنجالی هافبک رئال به برد مقابل سویا/عکس به کوری چشم دشمنان استقلال قهرمان می شود! فرصت شش هفته ای ستاره آبی ها برای نجات 258 251


منبع:

1401/01/30
12:42:15
5.0 / 5
389
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز