وزیر نیرو وارد كرمان شد بعلاوه برنامه ها

وزیر نیرو وارد كرمان شد بعلاوه برنامه ها به گزارش خبرگزاری نفت و گاز ایسنا/كرمان دكتر اردكانیان وزیر نیرو دقایقی پیش وارد فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی كرمان شد و مورد استقبال رسمی استاندار كرمان و تعدادی از مسئولین استانی قرار گرفت.


وزیر نیرو در یازدهمین هفته پویش «هرهفته_الف_ب_ایران» امروز دوشنبه برای افتتاح نیروگاه ۵۴ مگاواتی تولید پراكنده رفسنجان و نیروگاه ۱۰ مگاواتی خورشیدی ماهان، به كرمان سفر كرد.
رضا اردكانیان بامداد امروز در مسافرت به كرمان نیروگاه ۵۴ مگاواتی DG رفسنجان را با هزینه طرح ۱۸ میلیون یورویی افتتاح خواهد نمود كه در ۶ واحد به ظرفیت ۹.۲ مگاوات به بهره برداری می رسد.
وزیر نیرو در ادامه این سفر، نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی ماهان را افتتاح خواهد نمود. افتتاح این پروژه ۵.۶۸ میلیون مترمكعب گاز طبیعی در سال صرفه جویی خواهد داشت.
بر اساس این گزارش، دو پروژه نیروگاه ۵۴ مگاواتی تولید پراكنده رفسنجان و نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی ماهان در مجموع به ارزش سرمایه گذاری ۴۷۶ میلیارد تومان خواهد بود.
در ادامه این سفر، وزیر نیرو چهارمین ملاقات مردمی در سفرهای استانی را با مردم استان كرمان انجام خواهد داد و بعد از آن هم بعنوان جانشین رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی در استان كرمان در جلسه اقتصاد مقاومتی این استان حضور پیدا می كند.
منبع:

1398/10/09
14:02:02
5.0 / 5
4750
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز