اعلام آمادگی صنعت آب و برق برای مقابله سیلاب و طوفان

اعلام آمادگی صنعت آب و برق برای مقابله سیلاب و طوفان مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو اظهار داشت: درپی باد و طوفان روز گذشته خسارت چندانی به تاسیسات آب و برق وارد نشد، اما آمادگی کامل برای مقابله با هرگونه حادثه را داریم.


میثم جعفرزاده در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینکه باد و طوفان تابحال خسارت چندانی را به تاسیسات آب و برق وارد نکرده است، اظهار نمود: در روزهای نوروز که حساسیت ها بیشتر است، تمهیداتی را درنظر گرفته ایم که حدود ۵۰۰۰ نفر نیروی عملیاتی در چارچوب ۱۵۰۰ تیم سه نفره با تجهیزات و امکانات در حالت آماده باش قرار بگیرند.
وی با تکیه بر اینکه این تیم ها به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی هستند، خاطرنشان کرد: به غیر از این استان هایی که برای سیلاب اخطار دریافت نمودند آمادگی بیشتری داریم.
مدیرکل مدیریت بحران وزارت نیرو اضافه کرد: فضای ایام نوروز شرایط ویژه تری است بنابراین تیم های عملیاتی را تجهیز کردیم و این مورد هم ارتباطی با باد و طوفان اخیر ندارد.

جعفرزاده با اشاره به اینکه هم اکنون به صورت پراکنده شاهد باد و طوفان و صدمه های جزئی به تسیسات برق بودیم که در سریع ترین زمان هم برطرف شد، خاطرنشان کرد: سیلاب هنوز وقوع جدی نداشتیم اما آمادگی کامل برای مقابله با حوادث احتمالی وجود دارد.1400/01/05
16:36:23
5.0 / 5
951
تگهای خبر: برق , صنعت , عملیات , وزارت نیرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز