موافق وزیر پیشنهادی نیرو

خانی: تردیدی در اعتماد به وزیر پیشنهادی نیرو وجود ندارد

خانی: تردیدی در اعتماد به وزیر پیشنهادی نیرو وجود ندارد به گزارش خبرگزاری نفت و گاز یک عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: وزیر پیشنهادی نیرو هم صلاحیت علمی لازم و هم سوابق اجرایی کافی برای تصدی بر امور این وزارت خانه را دارد.


به گزارش خبرگزاری نفت و گاز به نقل از ایسنا، علی اصغر خانی در جریان جلسه علنی امروز پس از ظهر مجلس بعنوان موافق وزیر پیشنهادی نیرو اظهار داشت: آقای محرابیان مدیری توانمند بوده و دانش تخصصی لازم برای تصدی این وزارت خانه را دارد. ایشان از دانشگاه علم و صنعت فارغ التحصیل شده و مقبولیت های کلانی در کارنامه خود دارد. بدون شک فردی که در دوران مسئولیت خود در مسئولیت های کلان عملکرد درخشانی داشته است می تواند در این عرصه هم موفق شود.
وی در ادامه اظهار نمود: سوابق ایشان گشاینده خیلی از مشکلاتی است که امروز گریبانگیر کشور است. ایشان در تمام مسُولیت های که داشته است تعهد، تخصص، توانمندی و روحیه انقلابی و جهادی خویش را ثابت کرده و عملکردی هدفمند داشته است. پشتیبانی از صنعت داخلی در چارچوب تبصره ۱۳ قانون گسترش صنایع از دیگر سوابق پرارزش ایشان است.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: هم صلاحیت علمی و هم سوابق اجرایی ایشان برای رای اعتماد جهت تصدی وزارت نیرو کفایت می کند ایشان می تواند پاسخگوی مطالبات مردم باشد. کارهایی که در زمینه برق و آب باید صورت گیرد را ایشان به خوبی می تواند مدیریت کند.
منبع:

1400/06/03
15:39:43
5.0 / 5
372
تگهای خبر: برق , صنعت , وزارت نیرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

خبرگزاری نفت و گاز OilNA
oilna.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خبرگزاری نفت و گاز محفوظ است

خبرگزاری نفت و گاز

اخبار روز حوزه نفت و گاز